iPhone X hala alınır mı?

OxyVe

Decapat
Arkadaşlar iPhone X hala alınır mı? Cihazın sahibi bir tanıdığım ve telefonunda bir sorun yok, ama kronik cihaz olduğunu söylüyorlar, bu zamana kadar sorun olmadıysa, benden sonra sorun çıkar mı?

İlk çıktığı zamanlarda almıştım, hala kullanıyorum. Benim kullandığımda herhangi bir sorun çıkmadı kronik olanlardan. Hala daha kullanıyorum. Fiyatına göre alınabilir.

Her cihazda sorun çıkması olası ancak ne kadar fiyata alacağınıza göre alınabilir.

Dediğim gibi hocam kronik olan modeli olsaydı bunca zamandır onda sorun çıkardı almak mantıklı mıdır?
Size kronik sorunları olan birçok cihaz sayabilirim sadece iPhone X'de değil, o sorunun sizde oluşması biraz kullanım genel olarakta şansınızdan kaynaklı olacaktır. Şimdiye kadar çıkarmadıysa çıkarmaz diye bir garanti veremez kimse ancak en nihayetinde 5 yaşındaki bir telefondan bahsediyoruz şimdiye kadar bozulmadıysa pekte sürpriz yapacağını zannetmiyorum.

İşlemci sıcaklığıni dışarı atamama sorunu var bu sorun da XS ile çözüldü bu yüzden XS almanı öneririm (ayrıca xste çok fazla kronik sorun var)

Geri
Yukarı