2023'te hala iPhone X alınır mı?

suspectred

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde şu an POCO C40 var, 2 ay once falan aldim ama performans acisindan memnun degilim ve iPhone almayi cok istiyorum. Ve F/P olarak da iPhone X tavsiye etti bir arkadasim. POCO C40'i kaca satip saglam iPhone X alirim? Bir de iPhone X alsam sıkıntı çıkarır mı? En az 3 yil lazim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En az XS almalısın. X ısınıyor. Güncellemesi de bitti. XS 3 yıl kesin götürür.
X de götürür ama daha kötü performans ile çok da fark yok, yeni çip ve kronik olarak sorunu olmaması daha iyi dolayısıyla fiyatı da daha fazla XS’in.

Arkadaşlar elimde şu an POCO C40 var, 2 ay once falan aldim ama performans acisindan memnun degilim ve iPhone almayi cok istiyorum. Ve F/P olarak da iPhone X tavsiye etti bir arkadasim. POCO C40'i kaca satip saglam iPhone X alirim? Bir de iPhone X alsam sıkıntı çıkarır mı? En az 3 yil lazim.
Kesinlikle alınmaz diyorum. O bütçede S20 FE hatta S21 FE bulabilirsiniz. Bu 2 telefon X serisini siler direkt.

X de götürür ama daha kötü performans ile çok da fark yok, yeni çip ve kronik olarak sorunu olmaması daha iyi dolayısıyla fiyatı da daha fazla XS’in.
Ben alacağım zaman X yerine 8 Plus'ı sırf X yeni bir model ve sorunlu olur diye tercih etmiştim. Pişman değilim, bence çok mantıklı oldu çünkü X kronik ısınma sorunlu bir cihaz. Eğer XS bütçesine fazla ise 8 Plus alsa daha iyi olur.

X kronik sorunları olan bir cihaz. X yerine XS almanı tavsiye ederim.

Ben alacağım zaman X yerine 8 Plus'ı sırf X yeni bir model ve sorunlu olur diye tercih etmiştim. Pişman değilim, bence çok mantıklı oldu çünkü X kronik ısınma sorunlu bir cihaz. Eğer XS bütçesine fazla ise 8 Plus alsa daha iyi olur.
8 Plus ile X arasında neredeyse hiç fark yok. Azıcık bataryası daha iyi X’in ve ekran tasarımı olarak yine daha fazla tercih ediliyor. Isınma sorunu a11 çipli tüm telefonlarda var X’e özel değil. Yani X’in 8Plus’dan kötü yaptığı hiçbir şey yok aksine iyi.

iPhone X ilk defa ekran konusunda yenilik yapılan ve OLED ekran kullanılan cihaz. Bu yüzden ekran açısından kronik sorunlu. Piyasada çok fazla face id çalışmayan cihaz var. Bunun sebebi bir sürü ekranı değiştirilen iPhone X var. Cihazın ekranı sorunlu. Alıyorsan XR al. Tavsiyem iPhone alma. Bu bütçeye alacağın iphone telefonun desteği seneye bitecek. iPhone X'in desteği bitti zaten. Tamam sende Apple bir telefon kullanmak istiyorsun ama pişman olursun. S20FE veya 2.el S21FE bakabilirsin. S21'de bakabilirsin.

Edit: o fiyata manyak daha iyi android alabilirsin ben de savunuyor gibi oldum ama X tavsiye etmiyorum illa iphone alınacaksa da en az XR ya da XS alınır şu dönemde.

8 Plus ile X arasında neredeyse hiç fark yok. Azıcık bataryası daha iyi X’in ve ekran tasarımı olarak yine daha fazla tercih ediliyor. Isınma sorunu a11 çipli tüm telefonlarda var X’e özel değil. Yani X’in 8Plus’dan kötü yaptığı hiçbir şey yok aksine iyi.
Hayır, gerçekten de X ısınma konusunda sorunlu. 8 Plus'ta böyle bir sorun yok. Detay için: Rehber: IPhone X ısınma problemlerinin esas sebebi

Yeni konular

Geri
Yukarı