iPhone X vs iPhone SE 2022

PatatoTomato

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi hocam telefon almayı düşünüyorum ve bu ikisi arasında kaldım. Absürt gelebilir ikilem ama ben arada 6000 TL'lik bir fark göremiyorum, yani SE'nin tuşlu olması tek kameralı olması gibi eksileri de var. Ama se 2022 de a15 bionic x de a11 bionic var. Tercihi hangi yöne yapayım sizce?
Şurayada karşılaştırma linkini bıraktım

Ben olsam X alırdım. SE 2023 günlük kullanımda küçük kalır. mAh kapasitesine bakınca da X daha iyi duruyor.

Ben olsam X alırdım. SE 2023 günlük kullanımda küçük kalır. mAh kapasitesine bakınca da X daha iyi duruyor.

Ama onunla batarya performansı ölçülmüyor. A15 Bionic çok daha az güç tüketen bir işlemci. A11 A15'in yanında aşırı verimsiz kalır.

Başlıkta da belirttiğim gibi hocam telefon almayı düşünüyorum ve bu ikisi arasında kaldım. Absürt gelebilir ikilem ama ben arada 6000 TL'lik bir fark göremiyorum, yani SE'nin tuşlu olması tek kameralı olması gibi eksileri de var. Ama se 2022 de a15 bionic x de a11 bionic var. Tercihi hangi yöne yapayım sizce?
Şurayada karşılaştırma linkini bıraktım
İphone xin işlemcisi günlük kullanım için bence yeter.Se kısmında ise pil ve ekran boyutu sorun.Pil ve ekran boyutu önemli değilse(Bence en önemli iki şey)Se alınabilir.Bana kalırsa x daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı