iPhone X vs Laptop

@shade_boi Az araştırma yap, bulamazsan ben sana gene atarım. 🙂
a haber kalitesinde "çamur at izi kalsın" tarzında gazeteciliği benimseyen, aslı astarı olmayan haber yapan sitelerden bahsediyorsanız, evet gördüm. Dediğim gibi hiçbir problem yok. İyi olan taraf ise Apple'da böyle problemlerle karşılaştığınızda anında sıfır ürünle değişim yapıyorlar. Diğer markalarda garantiye gönder, 1 ay bekle, ondan sonra kullanıcı hatası diye geri gönderirler. Üstüne telefon fiyatının yarısı kadar fatura çıkarırlar. 😉

Telefonu yere düşürmüş de camı kırılmış da garantiye göndermiş de kullanıcı hatası demiş... Ya ne olacaktı pardon? 😂😂
Apple kaliteli bir firma ama yaptıkları eksiler artılarından daha fazla üç ayda 452 milyar dolar kaybettiler Iphone XR ı çıkarma sebepleride de bu, politikalarını ciddi anlamında yeniden düşünmeleri gerekiyor.

Telefonu yere düşürmüş de camı kırılmış da garantiye göndermiş de kullanıcı hatası demiş... Ya ne olacaktı pardon? 😂😂

Arkadaş lansmanı bile izlemeden internette gördüğü haberlerle Apple yargılıyor çok takmayın. Lansmanı izleseydi iPhone X in FaceID sinin telefon yeni açıldığı için çalışmadığını bilirdi. Hayatında 1 kere iPhone kullansaydı telefonun yeni açıldığı zaman Touch ve FaceID kullanmak için şifre girilmesi gerektiğini bilirdi. Çamur at izi kalsın bişey bildiği yok ya. Fanboyluğa gerek yok stabil bir işletim sistemi ve güçlü bir işlemci her zaman firmayı öne geçirir. Apple tahtından edecek tek marka varsa o da gözümde Huawei dir.

İphone X almak istedim ama fiyatından dolayı İphone 8 256 GB'a yöneldim ve birkaç saat önce aldım.
İki telefon da aynı işlemciyi kullanıyor ama sanırım İphone X 3GB ram kullanıyor bir de ekran farkı var tabi.
İphone 8 alabilirsin.

Bir de uzun süre güncelleme alması ve stabil çalışması. Adroid olarak da çok güzel cihazlar var ama o menü'deki yuvarlak simgeleri görünce telefondan soğuyorum. Android cihazların genelde arayüzü çakma ios havası veriyor.
İstersen onu değiştirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı