İnceleme IPhone X

Eski telefonum kırıldığı için normalde tablet kullanıyordum yazın zaten yeni bir telefon alacaktım ama yine okul vesaire olduğu için 250 dolara beni birkaç ay idare edecek gri iPhone X aldım hanfendi çok temiz kullanmış neredeyse hiç kullanmamış telefonu.

iPhone X pozitif yönler (+)
1. ben telefonun iç görünümüne çok önem veriyorum temalar olsun widgetlar olsun X hala iOS güncellemesi aldığı için yeni görünüşler yeni temalar ile çok güzel gözüküyor bu benim için bir artı.

IMG_0237.png

IMG_0238.png

Evet arkadaşlar üzgünüm ama benim için tek artısı bu telefonun 😐 cidden başka herhangi bir artısını bulamadım kendim için.

iPhone X negatif yönler (-)

1. oyunlar konusunda kesinlikle berbat bir telefon CoD: Mobile, PUBG gibi oyunlarda ciddi bir ısınma ve şarj problemi var cidden sadece düşük grafikli oyunlar oynayabiliyorum

2. şarj sorunu okula her gün şarj aletini götürmek zorunda kalıyorum çünkü şarj dayanmıyor 2-3 saat gibi bir sürede şarjı tükeniyor bu yüzden çoğu zaman telefonu şarj aleti ile kullanmak zorunda kalıyorum.

3. ısınma çok fazla ısınan bir telefonun ben yağmur sesi olmadan uyuyamayan bir insanım bu yüzden Spotify'dan podcasts açıyorum yağmur sesi olarak sabaha kadar bu telefon yanıyor önceki telefonlarımda daha önce hiç böyle bir problem olmamışta fakat bu telefonda çok kötü bir ısınma sorunu var

4. kasma sorunu iPhone X'te çok yaşanıyor ama neyse ki şarj azaldığında kasmaya başlıyor kendini moda falan sokuyor herhalde 🤣
5. kötü kamera berbat bir kamerası olduğunu düşünüyorum ışığı algılayamıyor ve ışık kameraya yansıyor.
Örnek:

IMG_0139.jpeg

Gördüğünüz gibi ışık çok kötü bu fotoğraf aslında güzel sadece ışığa odaklanın sorun telefonların flaşlarından yansıyan ışıklarda.

Normalde Face ID pozitif kısma koyacaktım çok pratik ama Face ID ısınmasına da çok sebep oluyor bu yüzden Face ID özelliğini natural sayıyorum.

“iPhone X almayın aldırtmayın”

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerada çok parmak izi var sanırım o yüzden bulanık çekmiş lensi temizleyin. Ayrıca iPhonelarda su sesi vs zaten özellik olarak sistemde hazır var.

Dosya Ekleri

• 352cc7eba2e77d6.jpeg
    352cc7eba2e77d6.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 43
Hocam hangi ülkedesiniz ve yaşınız kaç? Merak ettim sadece.

16 yaşındayım kanadadayım.

Kamerada çok parmak izi var sanırım o yüzden bulanık çekmiş lensi temizleyin. Ayrıca IPhone'larda su sesi vs zaten özellik olarak sistemde hazır var.

İstediğim gibi çekti zaten ben telefonu sallayarak çektim fotoğrafı önemli olan ışığın yansıması çok kötü oluyor kamerada.

16 yaşındayım kanadadayım.
Ne güzel hocam sevindim adınıza. O telefon burada 10K TL'de. Sanırım alttaki fotoğraf bir parti esnasında çekildi. Biz gençliğimizi böyle şeylerde değil de politik eylemlerde geçirdik ve açıkcası imrenmedim değil. Hayatınızın tadını çıkarın :D.

Geri
Yukarı