iPhone X'in Samsung dengi nedir?

iPhone X hala 2022 de tatmin eder mi?

Ne beklediğine bağlı. Oyun manasında üzmez mesela. Ama çok fotoğraf, video çekiyorsan zamanın gerisinde bir cihaz. Batarya konusunda da öyle. Günlük işler için kullanılacaksa gayet hızlı cihazdır fakat 5000 TL'den fazla etmez 2. eli.

Ne beklediğine bağlı. Oyun manasında üzmez mesela. Ama çok fotoğraf, video çekiyorsan zamanın gerisinde bir cihaz. Batarya konusunda da öyle. Günlük işler için kullanılacaksa gayet hızlı cihazdır fakat 5000 TL'den fazla etmez 2. eli.

Kamerasıda iyiymiş 4K 60FPS video çekiyormuş hocam çok geride değil bence yeni çıkan çoğu Android'i yer diye düşünüyorum.

Ben 1 ay önce satıp SE 2020 geçtim hiç tavsiye etmiyorum. X çok yavaş ve ağırdı. SE ise aksine çok hızlı ve hafif.

Almayı düşündüğüm X iOS 16 da bayağı akıcı günlük kullanımda SE 2020 ile kıyasladığımda SE 2020 intagramı 2 saniye farkla hızlı açıyor sizin X in pil salığı düşük olduğu için olabilir arkadaşımın 7Plus bile yağ gibi gayet de hızlıydı.

Ona bakarsanız 6S de 4K video çekiyor. Önemli olan renklerin kalitesi, doğruluğu. Düşük ışıkta sorun çıkartmaması, kumlanma yapmaması.

Çift kamera portre modunda bayağı güzel iş yapıyor hocam ablamda 6S Plus var ve 4K seçeneği yok.

Almayı düşündüğüm X iOS 16 da bayağı akıcı günlük kullanımda SE 2020 ile kıyasladığımda SE 2020 intagramı 2 saniye farkla hızlı açıyor sizin X in pil salığı düşük olduğu için olabilir arkadaşımın 7Plus bile yağ gibi gayet de hızlıydı.
Benim kullandığım X'in pili 3-4 ay önce değişmişti. Belki dandik bir pil taktılar bilmiyorum. SE 2020 şuan orjinal bataryası ile %78 halde bile önceki X telefonumdan çok daha hızlı.

Geri
Yukarı