IPhone XR vs SE 2

Son düzenleyen: Moderatör:
XR ekran açısından daha fazla imkan sunsa da SE 2020 kadar ömrü yok. XS derseniz kafam karışır biraz ama uzun ömürlü telefon istiyorsanız SE 2020.

iPhone SE2.

Kamera olarak XS, donanımı biraz daha iyi olsun diyorsanız SE2, ama aralarında aman aman denecek kadar da bir fark yok donanım olarak.
Kamera olarak XS üstün değil. SE’nin kamerası daha iyi.

%75 Pil Sağlıklı SE 2020 ile 6-6.30 saat civarı ekran süresi aldım. %100 ile 9-10 saat ekran süresi veriyor 😀?

@NinXStation Kanıt olmadan saçma sapan yalan bilgilerle doldurma burayı bence 😂.
IMG_0011.jpeg
IMG_0010.png

Neredeyse çıkar çıkmaz se 2020 almıştım kardeşim bataryasına dayanamazsın powerbank ile gezmen lazım ekranı cidden çok küçük şahsen xr alırdım 👍

Öyle diyorsun da ben iohone 6 kullanıyordum 4 5 saat gidiyordu zaten oyun oynamiycam bide a73 ü 17 bin vereceğime para mi çöpe atarim daha iyi

@Logan Howlett zaten ben basta 50 bin mAh powerbank var demistim zaten oyun oynamam iPhone 6'yi bile gunde 1 2 kez şarja takiyorum.

Ayrıyeten iki cihaz kullanıyorum. İkisinin de batarya performansından gayet memnunum :D (iPhone 12 mini ve SE2020) İki cihazı da %20-100 kullanıyorum.
Hocam siz se2 ile hic oyun oynadinizmi

Geri
Yukarı