iPhone XS Max vs 11

Sıfır alacaksan 11, ikinci el alacaksan XS Max. XS Max'ın IMEI kayıtlı ve sağlamları 8K'ye bulunabiliyor.

iPhone 11'in avantajları;
  • Daha iyi kamera.
  • A13 Bionic.
  • XS Max'ten 1 sene daha güncel.
XS Max'in avantajları;
  • OLED ekran.
  • 6.5" ekran.
  • Bataryası 11'den 25-30 dakika daha uzun süre götürüyor.
Tercih sana kalmış.

Ben de 2 telefon arasında çok kalırdım sizin yerinizde olsam. XS MAX'de ekran avantajı var ve bence tipi daha premium ama 11'de de işlemci ve kamera farkı var. Heralde uzun ömürlülük açısında 11'i alırdım. Şuan hız farkı hissedilmez ama gelecekte hissedilir. Demek istediğim 6S ile 6 arasındaki hız farkı mesela 5 yıl önce hissedilmiyordu ama şuan çok bariz hissediliyor. 6S ile 7 arasındaki farkta yavaş yavaş hissedilmeye başlandı. Aynısı bir kaç sene sonra 11 ile XS MAX arasında olacak. Türkiye şartlarında geleceğin bizi ne beklediğini bilemediğimiz için bence her zaman bir telefonda ilk olarak işlmeci, ikinci olarak kameraya önem vermeliyiz. 2 konuda da 11 alıyor.

Ben de 2 telefon arasında çok kalırdım sizin yerinizde olsam. XS Max'de ekran avantajı var ve bence tipi daha Premium ama 11'de de işlemci ve kamera farkı var. Heralde uzun ömürlülük açısında 11'i alırdım. Şu an hız farkı hissedilmez ama gelecekte hissedilir. Demek istediğim 6S ile 6 arasındaki hız farkı mesela 5 yıl önce hissedilmiyordu ama şu an çok bariz hissediliyor. 6S ile 7 arasındaki farkta yavaş yavaş hissedilmeye başlandı. Aynısı birkaç sene sonra 11 ile XS Max arasında olacak. Türkiye şartlarında geleceğin bizi ne beklediğini bilemediğimiz için bence her zaman bir telefonda ilk olarak işlmeci, ikinci olarak kameraya önem vermeliyiz. 2 konuda da 11 alıyor.

4-5 yıl bana hangisi yeter Galaxy S8+dan geçecegim ikinci el olacak.

Geri
Yukarı