IPhone XS Max vs iPhone 11

slmnblvck

Hectopat
Makaleler
1
İki telefon arasında kaldım. Her ikisi aynı fiyata.

1) IPhone XS Max 256 GB(ikinci el, pil ömrü 100%)
2) IPhone 11 64 GB (yeni)

Bu iki cihaz arasında ne gibi fark var. 256 GB olmasada olur fakat aynı paraya göre başka ne gibi artı eksileri var?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki telefon arasında kaldım. Her ikisi aynı fiyata.

1) IPhone XS Max 256 GB(ikinci el, pil ömrü 100%)
2) IPhone 11 64 GB (yeni)

Bu iki cihaz arasında ne gibi fark var. 256 GB olmasada olur fakat aynı paraya göre başka ne gibi artı eksileri var?
Bana göre birinde 2 birinde 3 kamera var onun dışında pek bi fark göremiyorum. 7k para veriyoruz 10x zoomlu kamera alıyoruz onun yerine huawei p30 pro tercih ederim. Ama iphone kullanmaya alışıksanız xs max pro büyüklük vs olarak daha şık duruyor eğer bi problemi yoksa 2. el xs max pro yu tercih edebilirsiniz.

Kesinlikle 256 GB XS Max diyorum, arada adam akıllı fark yok ve depolama 4 katıyken iPhone 11 almak biraz mantıksız (kamera namına değişim var ama süper ötesi bir fark değil, panel olarak XS daha iyi, batarya olarak 11 daha iyi olmasına karşın yine aman aman bir fark yok, malzeme olarak XS daha mantıklı bir cihaz, II. el cihaz olmasına rağmen eğer temiz ise 11 almaktan çok daha akıl karı olacaktır)

İnsanlar neden iPhone 11’in ekranının kağıt üstündeki gibi olmadığını anlamıyor! Sadece o verilere göre konuşmak yerine bi elinize alıp bakın. iPhone 11 ekranı gayet iyidir; CPU,GPU ve kamera olarak da daha iyi zaten. Ben iPhone 11 diyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı