iPhone XS şu an alınır mı?

Chairman

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Ben iPhone 11 bakıyordum, sonra malum fiyatlar çok arttı. Telefon 15k olunca bende biraz daha alt modellere yöneldim. Elimde 8K kadar bir bütçe var. Bu fiyata alabileceğim en iyi cihaz iPhone XS. Evet çok yeni bir telefon olmadığını biliyorum, desteği 2 yıl sonra bitecek bunu da biliyorum ama bu telefonu aldıktan 2 yıl sonra modeli yükseltebilirim. Sadece 2024 yılına kadar telefonu sorunsuz bir şekilde kullanmayı istiyorum. Telefonu daha çok internette gezinmek, oyun oynamak (mesela Minecraft vb. simülasyon oyunları), Instagram'da gezinmek için kullanıyorum. Tüm bu şeyleri yaparken takılma vb. problemler yaşar mıyım? Ve şu anki şartlara göre hala iPhone XS alınır mı? Telefonun ne gibi sorunları var?

Kesinlikle alınır.

Ekran AMOLED işlemci zaten hala çok güçlü.

Kameranın tam olarak kamera olduğu seri iPhone 10 serisi zaten.

Yani 8K liraya temiz XS bulabiliyorsanız Android tarafında o bütçeye plastik Çin telefonlarından fazlasını bulamazsınız.

Son düzenleme:
kesinlikle alınır.

Ekran amoled işlemci zaten hala çok güçlü

Kameranın tam olarak kamera olduğu seri iphone 10 serisi zaten.

Yani 8k liraya temiz xs bulabiliyorsanız androidde tarafında o bütçeye plastik çin telefonlarından fazlasını bulamazsınız.
Bu arada ben 2. El değilde Teknosa’dan yenilenmiş bir iPhone XS buldum. Hem 1 yıl garanti veriyor. Eğer memnun kalmazsam 1 ay içerisinde cihazı geri verebiliyorum. Sizce yenilenmiş telefon almak mantıklı mı?

8K'ya değmez hocam. Onun yerine iPhone fiyatlarına bakmayıp biraz daha farklı markalara yönelebilirsiniz. Örneğin Samsung, Xiaomi vb hepimiz zaten güvendiği, aşina markalar. Ha diyorsanız ben iPhone alacağım ve gerçekten istiyorsanız alın ama bence değmez.
Bu arada ben 2. el değil de Teknosa'dan yenilenmiş bir iPhone XS buldum. Hem 1 yıl garanti veriyor. Eğer memnun kalmazsam 1 ay içerisinde cihazı geri verebiliyorum. Sizce yenilenmiş telefon almak mantıklı mı?

Onun için başka bir konu açın hocam ceza almayın sonra :).İyi sosyalleşmeler!

Bu arada ben 2. El değil de Teknosa'dan yenilenmiş bir iPhone XS buldum. Hem 1 yıl garanti veriyor. Eğer memnun kalmazsam 1 ay içerisinde cihazı geri verebiliyorum. Sizce yenilenmiş telefon almak mantıklı mı?

Alınır, anneme 2K liraya iPhone 7 almıştık.
Kardeşime de 1100 liraya iPhone 6S almıştık.

Bir yıl olacak neredeyse şükür bir sorunları yok.

Teknosa'dan teşhir bluetooth adaptörü almıştım sorunsuz gelmişti. 8K liralık telefon için daha özenli olacaklarını umuyorum.

Teşhire inanın. Evdeki elektrikli süpürgeye kadar birçok teşhir ürünümüz var.

8K'ya değmez hocam. Onun yerine iPhone fiyatlarına bakmayıp biraz daha farklı markalara yönelebilirsiniz. Örneğin Samsung, Xiaomi vb hepimiz zaten güvendiği, aşina markalar. Ha diyorsanız ben iPhone alacağım ve gerçekten istiyorsanız alın ama bence değmez.
iPhone dışında başka bir seriye bakmayı düşünmüyorum. Evdeki çoğu şey Apple olduğu için ekosistemi bozmak istemem. Ayrıca nedense 1 kere iPhone kullanınca insanda bağımlılık yapıyor. Bir türlü Apple’dan kopamıyorum. 😀

O zaman bana sorun yaratmayacak bir telefon ise alıyorum. He bir de bataryası nasıldır? Pil ömrü 1 günü çıkarır mı?

iPhone dışında başka bir seriye bakmayı düşünmüyorum. Evdeki çoğu şey Apple olduğu için ekosistemi bozmak istemem. Ayrıca nedense 1 kere iPhone kullanınca insanda bağımlılık yapıyor. Bir türlü Apple'dan kopamıyorum. 😀

:D.anladım hocam eğer dediğiniz gibi **kesinlikle** 2 yıl sonra yüksek modelini alacaksanız alın derim ama bence şu ekosistemi yavaştan bozun :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı