iPhone XS vs 11 Pro

Merhabalar hayırlı geceler. İPhone XS telefonum var pasaport kayıtlı. Bunun yerine 11 Pro veya Max alınır mı? Annem ve babam Mart Nisan gibi umre ziyaretine gidecekler. Hattım da annemin üstüne. Yani doğubankta ölücüler azalınca doğubanktan alıp annemler gelince onun pasaportuna kaydettirebilirim. Yani Mart Nisan'daki olayı neden şimdi söylüyorsun derseniz de para biriktirebilmek için :D
Yani ben iPhone 7 ile idare edebiliyoken XS gibi bir cihazı çok rahat kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Çok paranız olsa zaten konu açmazdınız. Ben şuan telefon alsam XR alırım yani değişmeniz için bir sebep yok.

@Arrowqueen Bana kalırsa ağır oyunlar oynamıyorsanız X ile 11 Pro aynı cihazlar. Son yıllarda hiç düzgün yenilik yok. 2-3 özellik için o para verilmez. Bilgisayar yükseltmek çok daha mantıklı.
Ağır oyun da kalmadı ki. Onu anlayabilmiş değilim. Telefonların donanımları çoğu bilgisayarla aynı güçte ama telefonlar için hala daha yüksek grafik, bütçeli bir oyun çıkmış değil.

@Arrowqueen Bana kalırsa ağır oyunlar oynamıyorsanız X ile 11 Pro aynı cihazlar. Son yıllarda hiç düzgün yenilik yok. 2-3 özellik için o para verilmez. Bilgisayar yükseltmek çok daha mantıklı.
Oyun oynamıyorum ki telefonda. Ama youtubeda zamanımı çok harcıyorum bu da ekran süresinin artmasına ve pil sağlığının düşmesine sebep oluyo. Telefonu martta aldım ve pil sağlığı 89 şu an.
Yani ben iPhone 7 ile idare edebiliyoken XS gibi bir cihazı çok rahat kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Çok paranız olsa zaten konu açmazdınız. Ben şuan telefon alsam XR alırım yani değişmeniz için bir sebep yok.
ben de bunu almasaydım xr coral alacaktım çok canlı bi telefon ben burdayım dağılın diyor 😂
Sistem geliştirmsi yapmak daha iyi olur.
2500e söylediğim sisteme ek ne gibi değişim yapabilirim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı