iPhone 11 vs iPhone XS

iPhone telefonlarda kural "en son çıkan model daha çok dayanır"dır. Eğer uzun süre kullanmak istiyorsanız buna dikkat edin. Diğer bir dikkat edilecek nokta iPhone 11'in aslında iPhone'un serinin düşük model olarak çıkarttığı özel isimli telefonu yerine direkt 11 adıyla çıkartılmış düşük telefon olmasıdır.

Kısaca iPhone alıyorken uzun süre için yıla, diğer şeyler için en yeni yılın modellerine bakmanızı öneririm.

"Iphone almalı mıyım? " diye bir başlık açılırsa, olumsuz ısrarlarınızı o başlık altında yapın. Adam düşünmüş ve iphone'un 2 modeli arasında kaldığından konu açmış. Bir dizüstü bilgisayar tavsiyelerine yazılan "sistem topla" yorumları, bir de iphone altına yazılan "gereksiz para verme" yorumları. Bırakın kardeşim adamın sorduğu, öğrenmek istediği o değil.
Hocam, ikisinin arasındaki farkları, kendi önceliğine göre değerlendirmelisin. Xs'te ekran çözünürlüğü çok iyi. Bildiğim kadarıyla kasası da çelik. 11'de ise kameranın gece çekimi çok iyi, işlemcisi de bir nesil yukarıda. Ben hala 6S kullanıyorum, işlemcinin bir eksisini hissetmedim. Telefonu zaten kılıfla kullanıyorsan çerçevenin de çok bir önemi kalmıyor. Kendine sorman gereken soru bence şu;
Gece çekimi daha iyi olan kameraya sahip 11 mi?
Ekran çözünürlüğü daha yüksek ve kaliteli olan Xs mi?

"iPhone alınır mı? " Diye bir başlık açılırsa, olumsuz ısrarlarınızı o başlık altında yapın. Adam düşünmüş ve IPhone'un 2 modeli arasında kaldığından konu açmış. Bir dizüstü bilgisayar tavsiyelerine yazılan "sistem topla" yorumları, bir de iPhone altına yazılan "gereksiz para verme" yorumları. Bırakın kardeşim adamın sorduğu, öğrenmek istediği o değil.
Hocam, ikisinin arasındaki farkları, kendi önceliğine göre değerlendirmelisin. XS'te ekran çözünürlüğü çok iyi. Bildiğim kadarıyla kasası da çelik. 11'de ise kameranın gece çekimi çok iyi, işlemcisi de bir nesil yukarıda. Ben hala 6S kullanıyorum, işlemcinin bir eksisini hissetmedim. Telefonu zaten kılıfla kullanıyorsan çerçevenin de çok bir önemi kalmıyor. Kendine sorman gereken soru bence şu;
Gece çekimi daha iyi olan kameraya sahip 11 mi?
Ekran çözünürlüğü daha yüksek ve kaliteli olan XS mi?
Çok teşekkürler öncelikle 11 almaya karar verdim benim ihtiyacım olan daha yeni nesil bir telefon uzun kullanım ömrü olsun 4-5 yıl kullanayım istiyorum hepiniz sağ olun destekleriniz için iyi günler :)

Ya adam bir soru soruyor süper zekalılar iPhone alma diyor. Yazık kafanıza.

11 şuan en güncel cihaz, işlemci,kamera, ekran değişiklikleri ile daha iyi kullanım sunuyor. 11 tavsiye ederim.

Bir ekleme yapayım; o yere göğe sığdırılamayan andorid telefonlarının lansmanında iPhone ile kıyaslanıyor.

Son düzenleme:
Bu arada evet doğru söylemişsin ben başka önerilere de açığım demiştim ama daha çok başka öneri gelmiş yine de hepiniz sağ olun :)
Şunu eklemeyi unutmuşum. Ekran konusunda çok eleştiri aldı ama o kadar abartılacak bir şey değil.

Daha birçok karşılaştırmasını yapan insanlar var. Hem saha fazla ios platformunu kullanan.
Bu video göz atmanı öneririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı