IPhone'dan Samsung'a geçmek

Aynen öyle hocam mesela bazen futbol maçı izliyorum ekran o kadar soluk geliyor ki bir de 60 hz olması beni çok yordu. Babamda A34 var 120 hz ekran o kadar akıcı geliyor ki iPhone 13'e dönüp bakasım gelmiyor. Sosyal medyada fotoğrafların ve videoların kalitesi artık düşmüyor galiba değil mi?
Yok hocam S22 ve sonraki serilerde çözüldü. 6 dan 13'e geçmişti 6'nın ekranı daha canlı ve renkleri daha doğru gösteriyordu. TrueTone falan kapattım ama pek bir şey değişmedi. Samsung zaten ekran konusunda 1 numara. S23 serisinden hangisini alacaksınız?

Yok hocam S22 ve sonraki serilerde çözüldü. 6 dan 13'e geçmişti 6'nın ekranı daha canlı ve renkleri daha doğru gösteriyordu. TrueTone falan kapattım ama pek bir şey değişmedi. Samsung zaten ekran konusunda 1 numara. S23 serisinden hangisini alacaksınız?
Direk düz S23 alacağım hocam küçük telefon sevdiğim için

Öneri: koyu mod aç yoksa kör olma ihtimalin var quick panel yüzünden.
Ayrıca kaydırma hareketleri var ondan dolayı pek yabancılık çekmezsin.

Geçilir hocam hızlı alışırsınız.
Sosyal medya tarafına geleceksek bence bazı uygulamalar hala İphone tarafında daha iyi çalışıyor. Snapchat, İnstagram uygulamalarında İphone daha iyi. Arabaya bağlandığında da çok daha iyi. Apple Car Play gerçekten çok akıcı.
S22 ve sonrası Samsung'lar da sosyal medyada çok başarılı. Fotoğraf, video kalitesi eskisine göre daha az düşüyor ama hala İphone kadar kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Mesela S22'de attığım fotoğraflar %10 kalite düşüyorsa İphone tarafında %5 kalite düşüyor. Bu arada bu benim hissettiğim illa böyle diye iddia etmiyorum yani.
13 Mini'den S23'e geçerseniz bile fark yaşarsınız hocam S24 S25 modelleri çıktığında muhtemelen fark artacaktır.

Geri
Yukarı