IPhone'dan Samsung'a geçmek

ceferrzayevv

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm değerli kardeşlerim. Başlıktan gördüğünüz gibi iPhone cihazdan Samsung s serisi cihaza geçmek istiyorum. Sebep ise 13 mini kullandığım için bataryanın hızlı bitmesi ve ısınma sorunları. Şimdi değil de, en geç 1 yıl gibi sürede geçmek istiyorum. Sizce geçilir mi? IOS'dan sonra bir eksiklik yaşar mıyım?

Geçilir. Zaten yüksek bütçe ile alacağınız telefonlardan memnun kalırsınız. Eksiklik yaşanacak bir durum yok bence. Bazı özellikler Iphone da yok bazıları Samsung da ama ikisinin birbirine karşı eksiği yok bence.

Alışma süreniz ortalama en fazla 1-2 ay sürer.
S23 model telefon alabilirsiniz, çok memnun kalacağınızdan eminim.
Ayrıca, APK kurma özelliği ile daha rahat bir kullanım sağlar.

Zaten daha önce Android cihaz kullandım. Alışmada problem olmayacaktır. APK konusundaysa haklısın. iOS hapis resmen. Her şey para.

Geçilir. Zaten yüksek bütçe ile alacağınız telefonlardan memnun kalırsınız. Eksiklik yaşanacak bir durum yok bence. Bazı özellikler IPhone'da yok bazıları Samsung da ama ikisinin birbirine karşı eksiği yok bence.

Eksiklikten kastığım şöyle. Samsung cihazlar uzun yıllar güncelleme alıyor mu? Yazılımı stabil mi?

1.5-2 sene sonra S23 alsam herhangi bir sorun yaşar mıyım? Yoksa S24-25 mi almalıyım?
S23, 5 senenin üstünü çok rahat görür ama elbette daha yenisini almak daha iyidir tabi. İmkan varsa S25 alınır. Gidin bakın S9'a mesela hala taş gibi.
Harika o zaman. Birçok yerde Android telefonlarda sosyal medya paylaşımlarında kalite sorunu olduğu belirtiliyordu. O yüzden sordum.
S22 ve sonrasında çözüldü o sorun. Kendim de S23 kullanıyorum.

Geri
Yukarı