IPhone'dan Samsung'a geçmek

Selamünaleyküm değerli kardeşlerim. Başlıktan gördüğünüz gibi iPhone cihazdan Samsung s serisi cihaza geçmek istiyorum. Sebep ise 13 mini kullandığım için bataryanın hızlı bitmesi ve ısınma sorunları. Şimdi değil de, en geç 1 yıl gibi sürede geçmek istiyorum. Sizce geçilir mi? IOS'dan sonra bir eksiklik yaşar mıyım?
Geçilir ama S23 altına geçmeye değmez çünkü s21fe ve s22'de de ısınma ve batarya sorunları var. S23 ailesine gönül rahatlığıyla geçebilirsin ve alışma sürecinde zorlanacağını da sanmıyorum.

Memnun musun S23'ten? Bataryası ve performansı nasıl? Tatmin ediyor mu?
S23 Ultradan S23'e geçtim ve fazlasıyla memnunum. Aşırı hızlı ve akıcı, pili güzel, kamerası, ekranı güzel. Fiyatında daha iyisi yok. 14 Pro rakibi bir cihaz zaten. Ben kesinlikle öneririm. Eşimde 13 var o da 15 çıkınca beğenmezse S23 serisine geçecek.

S23 Ultradan S23'e geçtim ve fazlasıyla memnunum. Aşırı hızlı ve akıcı, pili güzel, kamerası, ekranı güzel. Fiyatında daha iyisi yok. 14 Pro rakibi bir cihaz zaten. Ben kesinlikle öneririm. Eşimde 13 var o da 15 çıkınca beğenmezse S23 serisine geçecek.
iPhone 13'ten S23'e geçmeyi düşünüyorum hocam 60 hz artık yoruyor beni önerir misiniz?

Öneririm. Eşimde de 13 var 15 çıkınca beğenmezse S23 alacak o da. 13 serisinin ekranı güzel değil. Çok sarı ve soluk. Onun dışında sorununuz varsa cevaplayabilirim.
Aynen öyle hocam mesela bazen futbol maçı izliyorum ekran o kadar soluk geliyor ki bir de 60 hz olması beni çok yordu. Babamda A34 var 120 hz ekran o kadar akıcı geliyor ki iPhone 13'e dönüp bakasım gelmiyor. Sosyal medyada fotoğrafların ve videoların kalitesi artık düşmüyor galiba değil mi?

Geri
Yukarı