iPod Nano 6. nesil cihaza Nike+ için alıcı gerekli mi?

EFE2345678

Centipat
Daha fazla  
iPod Nano 6. nesil'in adım sayması için Nike+ sensörü almak istiyorum. İnternette bir tane var ama duyduğuma göre normalde yanında alıcı da veriliyormuş. Bu sadece sensör, çalışır mı? İkincisi iPod Nano'ya Bluetooth adaptör taktığımda Bluetooth kulaklığa bağlanır mı ve uzaktan müzik yükleyebilir miyim? Eğer oluyorsa adaptör dock girişli mi olmalı yoksa önce dock USB çevirici ondan sonra USB Bluetooth mu almalıyım?

Öncelikle söyleyeyim tam bilgim yok. Söylediğiniz alıcı sanıyorsam beyaz olan İpod'a takılan şey. O olmadan çalışacağını sanmıyorum. Mantıken soldaki cihazdan aldığını İpod'a aktarabilmesi için beyaz olan alıcıyı İpod'a takmanız lazım.

nike-ipod-sensor-receptor.jpg

Öncelikle söyleyeyim tam bilgim yok. Söylediğiniz alıcı sanıyorsam beyaz olan IPod'a takılan şey. O olmadan çalışacağını sanmıyorum. Mantıken soldaki cihazdan aldığını IPod'a aktarabilmesi için beyaz olan alıcıyı IPod'a takmanız lazım.

Eki Görüntüle 1635260

Peki bu alıcının satıldığı bir yer biliyor musunuz?

Sanıyorsam söylediğim doğru. İnternet üzerinde de beyaz aparat ile satılıyor.
Ekran görüntüsü 2023-01-16 204755.png

Peki bu alıcının satıldığı bir yer biliyor musunuz?
Bu fotoğrafını bıraktığım Ebay üzerinde satılıyor ama Türkiye'ye gönderilmiyor yazıyor. İnternet üzerinde araştırırsanız bulursunuz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı