IPS ekranda bu sızmalar normal mi?

supersamo48

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. HP Omen Laptop'um var bu şekilde ekran sızıyor. Sizce normal mi bu görüntü?

83BB6490-3912-4943-90C5-4B9E12A02B9D.jpeg

ACER Nitro Vg242ypbmiipx 23.8" 165hz 1ms (hdmı+display) Freesync Hdr400 Full Hd Ips Led Monitör | Trendyol hocam direk linki paylaşayım zaten yeni konu açtım kabul edilmesini bekliyorum ne dersiniz bu fiyata?
Alıntı yapamadım sanırım aeklink için göndermiştim mesajı.
ACER Nitro Vg242ypbmiipx 23.8" 165hz 1ms (hdmı+display) Freesync Hdr400 Full Hd Ips Led Monitör | Trendyol hocam direk linki paylaşayım zaten yeni konu açtım kabul edilmesini bekliyorum ne dersiniz bu fiyata?
Alıntı yapamadım sanırım aeklink için göndermiştim mesajı.
@Aeklink

Son düzenleme:
Hocam ben dün aldım, bence güzel monitör.

Ben de şimdi verdim siparişi betaplus isimli satıcıdan sen de oradan vermişsin sanırım bakalım şansımıza ne çıkacak :D.
Ben de şimdi verdim siparişi betaplus isimli satıcıdan sen de oradan vermişsin sanırım bakalım şansımıza ne çıkacak :D.

Ürün kargoya verildi mi? Bir de geldiğinde buradan iletişime geçme şansımız var mıdır acaba çok yardımcı olursun.

Ürün kargoya verildi mi? Bir de geldiğinde buradan iletişime geçme şansımız var mıdır acaba çok yardımcı olursun.

Daha kargoya verilmedi, sizin monitör hakkında açtığınız konudan iletişim kuralım.

Geri
Yukarı