IPS vs VA panel

arjik

Centipat
Daha fazla  
Monitör almayı planlıyorum da 2 seçenek var şu anda. Biri 144Hz IPS panel 3400 TL, diğeri ise 200Hz VA panel 4000 TL. Hangisini önerirsiniz? Linkleri de bırakıyorum.

3400 144hz ips

4000 200 hz va

Bu arada çoğunlukla oyun oynamak için aliyorum. Valorant vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız bu monitör VA. Özelliklerde öyle yazıyor.

Eki Görüntüle 1929146

Arkadaş atmıştı hiç bakmadan IPS diye paylaşmışım kusura bakmayın. Ama soru halen geçerli ve IPS alacağım muhtemelen.

Hocam bu monitörü bütçeniz için en uygunu lütfen bunu seçin.

Ve arkadaşlar konu sahibi bu konularda bilgili olmayabilir lütfen detaylıca bakıp insanlara öyle yardımcı olur yoksa sadece köstek olursunuz.

Hocam 4200 bütçemi biraz aşıyor.

Arkadaş atmıştı hiç bakmadan IPS diye paylaşmışım kusura bakmayın. Ama soru halen geçerli ve IPS alacağım muhtemelen.

Hocam 4200 bütçemi biraz aşıyor.

Hocam maalesef birazık bütçenizi yükseltmeniz lazım 3.5k ya ghosting kralı monitör almanızı asla istemiyorum en azından üstüne biraz koyup bunu alırsanız çok daha uzun ömürlü gider monitörünüz.

Hocam maalesef birazık bütçenizi yükseltmeniz lazım 3.5k ya ghosting kralı monitör almanızı asla istemiyorum en azından üstüne biraz koyup bunu alırsanız çok daha uzun ömürlü gider monitörünüz.
2.el işinede asla girmeyin hocam

100Hz mi alsam acaba, 144Hz IPS monitörler bütçemi aşıyor.

100Hz mi alsam acaba, 144Hz IPS monitörler bütçemi aşıyor.

Hocam FPS oyunları için minimum 144 tercih etseniz sizin için çok iyi olur ben yine de bütçenize göre monitör bakayım ama en uygun bu attığım ASUS gibi duruyor.

Hocam 500 TL için 100 Hz e düşmeyin bence

Hocam FPS oyunları için minimum 144 tercih etseniz sizin için çok iyi olur ben yine de bütçenize göre monitör bakayım ama en uygun bu attığım ASUS gibi duruyor.

Haklısınız her şeyin fiyatı uçuk durumda zaten. Daha iyi bir seçenek bulmazsam ve parayı toparlayabilirsem sizin attığınızı alırım muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı