Irak üzerinden birisi Gmail hesabıma bağlanmaya çalışıyor

Tüm cihazlardan çıkış yapmayın. Şifreyi değiştirince o işlemi yapın ki zaten şifre değişince kullandığınız cihaz hariç hepsinden çıkıyor.

Hocam tüm cihazlar demiyorum bakın telefonunuz hariç diyorum.
Tüm cihazlardan çıkış yapmayın. Şifreyi değiştirince o işlemi yapın ki zaten şifre değişince kullandığınız cihaz hariç hepsinden çıkıyor.

Bilgisayarında, tabletinde keylogger olabilir. Trojan olabilir ve daha büyük felaketlere yol açar.

Yüksek ihtimalle şifreniz bir yerden öğrenildi ve bunun sebeplerinden biri siteye girerken alınan veriler (yani kayıt şifresi). Tüm hesaplarınızın şifresini değiştirip tüm cihazlardan çıkış yap seçeneğini seçiniz.

Arkadaşlar şimdi bilgisayara geçtim ama keylogger atılmış olabilir mi? Bilgisayar yeni ama babam dün akşam bets10 diye bir sitede kart oyunu oynamıştı. oradan keylogger atılmış olabilir mi? Kaspersky Security Cloud ile hızlı tarama yaptım bir şey çıkmadı şimdi tam tarama yapacağım. Tam taramadan sonra keylogger varsa Kaspersky Security Cloud tespit eder mi?

Arkadaşlar şimdi bilgisayara geçtim ama keylogger atılmış olabilir mi? Bilgisayar yeni ama babam dün akşam bets10 diye bir sitede kart oyunu oynamıştı. Oradan keylogger atılmış olabilir mi? Kaspersky Security Cloud ile hızlı tarama yaptım bir şey çıkmadı şimdi tam tarama yapacağım. Tam taramadan sonra keylogger varsa Kaspersky Security Cloud tespit eder mi?

Keylogger falan varsa ilk önce bütün şifrelerini değiştir bütün hesaplarının sonra doğrulmayı etkinleştir kurtarma epostası ve telefon ekle daha sonra bütün cihazlardan çıkış yap Netflix'in varsa bile değiştir yani şifreni bence ve keylogger varsa bilgisayara format at.

Keylogger falan varsa ilk önce bütün şifrelerini değiştir bütün hesaplarının sonra doğrulmayı etkinleştir kurtarma epostası ve telefon ekle daha sonra bütün cihazlardan çıkış yap Netflix'in varsa bile değiştir yani şifreni bence ve keylogger varsa bilgisayara format at.
Var mı yok mu nasıl anlayacağım? Sadece Gmail hesabıma girilmeye çalışıldı başka da bir şey yok şimdilik.

Eğer gmail şifreni biliyorlarsa şifrelerini resetlerler.Tam tarama yaptıysan varsa gösterir zaten.
Tam tarama yaptım bir şey çıkmadı. Gmailimin şifresini güçlendirdim, çift taraflı korumayı da açtım. Telefonuma key logger atılmış olabilir mi? Atıldıysa nasıl anlayacağım ya da nasıl tarama yapacağım telefona?

Telefona AVG Antivirüs yükle onla bi tarat.
1 risk bulundu diyor ama göstermiyor, nasıl bakacağım.
Telefona AVG Antivirüs yükle onla bi tarat.
Telefonda da bir şey çıkmadı keylogger yok yani değil mi?
Hocam şimdi ne yapmam lazım? Gmail hesabımın şifresini değiştirdim ama diğer platformları hala ellemedim, değiştirmeye başlayayım mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı