İri görünmek için nasıl kilo alınmalı?

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
No.1 - Koyu Siyah
03:00 ────────────● ∞
⇆ㅤ◁ㅤ❚❚ㅤ▷ㅤ↻
Benim istediğim kas yapmak değil aslında olsa iyi olurdu da iri görünmek istiyorum, 1 ay falan kilo almaya çalışmıştım hayvan gibi karbonhidrat aldım fakat hafif göbeğim çıktı ve irileştiğimi sanmıyorum, nasıl iri görünebilirim? Omuz bölgemin geniş olmasını istiyorum bu arada. Bir de omuz kası yaparak omuzlarımı çok genişletebilir miyim?

Benim istediğim kas yapmak değil aslında olsa iyi olurdu da iri görünmek istiyorum, 1 ay falan kilo almaya çalışmıştım hayvan gibi karbonhidrat aldım fakat hafif göbeğim çıktı ve irileştiğimi sanmıyorum, nasıl iri görünebilirim? Omuz bölgemin geniş olmasını istiyorum bu arada. Bir de omuz kası yaparak omuzlarımı çok genişletebilir miyim?
Temiz ve sık beslenirsen,kalori hesabı yapmasan bile kalıp olarak büyürsün. Ancak belirli limit üstünde gereksiz beslenirsen yağlanırsın. Zararlı şeylerden uzak durman gerekir. Elbette omuzlarını zaman içerisinde spor da çalışarak geliştirebilirsin ancak bu zaman alır. Sabır,irade ve zaman şarttır.

Kas yapmak istemiyorum ama iri görünmek istiyorum olmaz. Tamam hedefin buysa tamamen temiz beslenmek zorunda değilsin senin kararın ancak belli bir makro hesabı yapabiliyor ve ona yaklaşabiliyor olman lazım... Ağırlık antrenmanları da yapman lazım tüm vücudu çalıştıracak şekilde hani öyle sadece omuz çalışayım de olmaz. Omuz genişliği kısmen genetikte olsa sen sırt ve göğüste çalışacaksın ki omuz da bol bol çalışsın ve büyüsün.

Yani baştan aşağı yanlış fikirlerle girişiyorsun bu işe belli ki sonradan pişman olacağın antrenman programları ve beslenme programlarına girişmek yerine biraz araştır kendini geliştir gerekirse bir profesyonelle anlaş. Çünkü eminim ki bu mantıkla 2 sene sonra pişman olacaksın. Her şeyi doğru yapmana gerek yok ama temel şeyleri bilmene gerek var.

Yeni konular

Geri
Yukarı