176 boy 70 kilo ile kas yapmak için kilo alınmalı mı verilmeli mi?

@anilon11 adama keto yap demedim ki dediğin gibi olur zaten ama makrolara dikkat etmek ile olympia olmak arasında bir alaka yok ıvır zıvır dediğin şey sayesinde gelişiyor mesela günlük protein ihtiyacıni alma biraz ayıp olabilir dediğim kusura bakma ama nah gelisirsin skinny fat olarak gezersin.

@anilon11 adama keto yap demedim ki dediğin gibi olur zaten ama makrolara dikkat etmek ile olympia olmak arasında bir alaka yok ıvır zıvır dediğin şey sayesinde gelişiyor mesela günlük protein ihtiyacıni alma biraz ayıp olabilir dediğim kusura bakma ama nah gelisirsin skinny fat olarak gezersin.
hocam ben bu 1 senede bu kadar kavradım :D 1 sene içinde istediğim vucuda ulaştım sayılır. bi 4 ayım var. ben ne youtuber izlerim nede tavsiye dinlerim. kimseyde bişey sormadan sadece hareketleri öğrenerek ve 5 öğün yemek yiyerek kilo verdim başkalarınada kilo aldırdım. supplementler boş iş. supplement insanın kendi disiplinidir. haftada 5 gün gidip 2 gün dinlendim. Disiplini bozmadım

@anilon11 disiplin önemsiz yazmadım ama supplement dediğin şey senin gelişimini hızlandırır gereksiz ego yapıyorsun bunun dışı. Onu da belirteyim. Mesela 5 öğün değil de 3 le de verirsin bunun öğünden çok ne yedin ne kadar yedin mantığı ile ilgisi var.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı