Irkçılıktan dava açılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beyler noluyor ya ben bi uyudum bi baktım dün açılmış konuya mesaj yağmuru gelmiş.

Kim savunuyor militanı? kötüsü var diye iyisinin suçu ne? burada Kürtlere vatan haini diyemezsiniz, bugün Türkiye 81 ilse o adamların katkısı yok mu ulan nankörler, Osmanlı balkana gitmek için Karsı Ruslara sattığında neredeydiniz? bana kalkıp vatan millet aşığıyım deme önce memleketin için ölen insanları ırkına bakmadan saygı duy, dışarıda da böyle de bakalım seni nasıl dövüyorlar, Güneybatı Kafkas Kars cumhuriyeti kurulduğunda anayasasında bile Türk bayrağına saygı göstermek zorunlu diyordu git tarih araştır, pardon pardon siz klavyede aldığınız enerjiyi dışarıda alamazsınız demi :D
Kazım paşam halletti gerek kalmadı bize gidemedik.

Arap ama ordusu ve eğitim dile Türkçe diye biliyorum bunda sözde kürt selahattin eyyübinin de payı var diye biliyorum.

Evet az önce bende gördüm ama bence Türk olmaları mümkün değil yani Arap devleti gibi bir devlet.
İnternette bazıları kürt bazıları Türk diyor ama bilemedim.

Evet az önce bende gördüm ama bence Türk olmaları mümkün değil yani Arap devleti gibi bir devlet.
İnternette bazıları kürt bazıları Türk diyor ama bilemedim.

Pek fark etmiyor hocam. Bence reisler. Eyyubi benim gözümde adamdır. O zamanki araplarla bu zamanki araplar aynı değil. Hele hele peygamber dönemindekilerle bugünküler hiç değil. Eyyubi'nin kürt veya arap olması bence önemli değil. Bize çok yararı dokunan ve iyi bir yöneticidir.

O kadar ... ki verdiğim cevabı kime verdiğimin farkında bile değilsin. Sen kendini solcu komünist militan diye tanımlıyor isen başka.
Aynen aynen, her olaya solcu sağcı deyin siz, önce kelimelerine dikkat edeceksin, yüreğin yetiyorsa dışarıda da desene bu lafları, gelip burada bu vatan için şehit olmuş adamlara laf ettirmem. Türk Kürt kavgası çıkarıyorsun ulan bende sana Trabzonlu diye ırkçılık yapıyor muyum? çünkü ben biliyorum ki bu toprakların her bir karışında şehit verdik, ama sen bunu anlamayacak kadar cahil ve bilgisizsin yazıklar olsun diyorum başka da söz yok size.
Kazım paşam halletti gerek kalmadı bize gidemedik.
Kazım paşanın ordusunda kim vardı? Kürt yok muydu? gelip burada artistlik yapıyorsun daha yaşın kaç senin? Kars halkı Rusya'da kalabilirdi ya da Ermeni, Gürcü topraklarına katılabilirdi, bu vatanı bırakmadılar, ne kadar cahilsin cahil olduğun her kelimenden anlaşılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı