Irkçılıktan dava açılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zamanında Türkiye'den ayrılabilirlerdi neden ayrılmadılar? Yahu açıp bir kitap bile okumadığınız nasıl da anlaşılıyor.

Referendum yapıldı zaten Irak bölgesel kürt yönetiminde ancak bazı anlaşmalardan dolayı kürtler devlet kurarsa Türkiye'nin Musul kerkük gibi yerleri işgal etme hakkı doğacaktı o yüzden kürt bakanlar referandumu iptal etti.

Sen git kitap oku gelip burada kelime oyunu yapma bana, ermenilermiş ulan ermenileri kürt de sevmez Türk'de sevmez, gelmiş burada kelime oyunu yapıyorsun, hiçbir şey umurunda değilse konuşup burada ırkçılık yapma, devlet isterlermiş hadi ya ön yargılarını da al git kitap oku sonra benimle tartışmaya gir, ermeniye kim destek veriyor Rusya gücü yokmuş yok ya, kürtler Türk aşığı değil diyorsun sen böyle dersen kürt'de Türk aşığı mı olacak, millet sanayileşti uzaya çıktı bizim ülkede hala Türk kürt polemiği yaşıyoruz.

Hocam uğraşmayın böyle insanlarla mevlana ne demiş 1 delille 40 alimi yendim ama 40 delille bir cahili yenemedim diye.

Referendum yapıldı zaten Irak bölgesel kürt yönetiminde ancak bazı anlaşmalardan dolayı kürtler devlet kurarsa Türkiye'nin Musul kerkük gibi yerleri işgal etme hakkı doğacaktı o yüzden kürt bakanlar referandumu iptal etti.
Kürtlerin Arap olanı da var ve o Kürt yönetimini isteyen vatan haini Kürtler, ancak öyle olanları varken iyi olanları da aynı kefeye koymak neden?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı