Çözüldü "IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

serdarrrr4r

Picopat
Daha fazla  
PC'de oyun oynarken bir anda ekrana böyle bir yazı geldi. Neden? Daya 3 aylık.

IMG_20240408_001506.jpg

Çözüm
Ağ kartını güncelle. Harici neler takılı bu sisteme ? Corsair araçlarını sil. Ses sürücünü güncelle.
TP-Link sürücün için şunu kurman gerekli. Kurduktan sonra tekrar bir tarama yap ve yine linkini paylaş.

Disk konusuna gelecek olursak. Diskinde hata var, bu bir gerçek. Hataların devam ederse bu diskten kurtulman gerekli.

Ya garantiye göndermeyi düşünüyorum. Zaten yakın zamanda kioxka G2 1TB SSD alacağım.

Test yapmayacaksın sadece ekran görüntüsü atacaksın dediğim şekilde. Raporlarını yükle de bakabilelim.

Kusura bakma pek anlamıyorum'da bunumu atacağım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    252 KB · Görüntüleme: 17
Kusura bakma pek anlamıyorum'da bunumu atacağım.

Hayır hayır, yanlış programı indirmişsin. Diskinfo programını indir ve ondalık yap verilerini sonra ekran görüntüsü at.

Bak burada var nasıl yapıldığı

Sonra da yönetim olaylarını Yandex'e yükle ve link at tekrar.

Ben paylaşayım isterseniz.

Ya bir de bu dosyayı Drive'dan sildim ama hala bakılabilir mi?
Hayır hayır, yanlış programı indirmişsin. Diskinfo programını indir ve ondalık yap verilerini sonra ekran görüntüsü at.

Bak burada var nasıl yapıldığı

Sonra da yönetim olaylarını Yandex'e yükle ve link at tekrar.
Böyle.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-09 025452.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-09 025452.png
    770,5 KB · Görüntüleme: 17
O dosya sizden indirdiğim dosya. İsterseniz siz de Yandex üzerinden paylaşabilirsiniz.

Yani şu an başkası indiremez değil mi?

Dosyada bir şey yok eğer oysa. Diskin temiz çünkü çöp olmuş deyip bakma. Bozuk bir disk 2 ay aralıklarla rapor vermez 1 günlük. Yukarıda claus ne demişse onu yap. İnternet sürücün sorunlu senin.

Şimdi disk im sağlam'mı bozukmu?

Geri
Yukarı