İş bulduğum için gelecek kaygım olmalı mı?

Makaleler
45
Tekrardan bir iş buldum. Artık para kazanıp yiyeceğim. Çok güzel bir şey. :) Daha önceden çalışıp emeğimin karşılığını alınca çok mutlu olmuştum. Sizce nasıl bir şey yapmalıyım? Etliye sütlüye karışmadan ve 15 yılda emekli olup keyfime bakacağım. :D

Sizce gelecek kaygım olmalı mı? Yoksa gamsız gibi mi davranayım? Yani ileri düşünmeyip anın tadını mı çıkarayım yoksa gelecek kaygısı içinde mi olmalıyım? Her insan gibi stresim var. O stres her insanda oluyor. Onun farkındayım. Ama nasıl davranmalıyım?

Gamsız ol. Ye iç gez eğlen.

Tekrardan bir iş buldum. Artık para kazanıp yiyeceğim. Çok güzel bir şey. :) Daha önceden çalışıp emeğimin karşılığını alınca çok mutlu olmuştum. Sizce nasıl bir şey yapmalıyım? Etliye sütlüye karışmadan ve 15 yılda emekli olup keyfime bakacağım. :D

Sizce gelecek kaygım olmalı mı? Yoksa gamsız gibi mi davranayım? Yani ileri düşünmeyip anın tadını mı çıkarayım yoksa gelecek kaygısı içinde mi olmalıyım? Her insan gibi stresim var. O stres her insanda oluyor. Onun farkındayım. Ama nasıl davranmalıyım?
Hayırlı olsun. Geleceğe bakmak her zaman yararına olacaktır.

Özel sektörse gamsız olman çok da mümkün değil dostum, hayırlı olsun. :)

Tekrar bir iş buldum. Artık para kazanıp yiyeceğim. Çok güzel bir şey. :) daha önceden çalışıp emeğimin karşılığını alınca çok mutlu olmuştum. Sizce nasıl bir şey yapmalıyım? Etliye sütlüye karışmadan ve 15 yılda emekli olup keyfime bakacağım. :D

Hocam bura Türkiye kendine gel gaza gelme. hayırlı olsun bu arada

Geri
Yukarı