İş önerisi

İşin gırgırındayız kanka, iş bulmak istiyorsan ilk başta bana kalırsa dil öğren. Fiziksel problemin yok. Boyunu kilonu yazmışsın ama bir önemi yok. Dil bilgin ve tecrüben önemli. Herhangi bir dalda tecrüben varsa ya da dil biliyorsan ona göre iş önerebiliriz.

Öncelikle petrole almıyorlar hocam denemiş biri olarak söylüyorum. Komilik vs. istemiyorsunuz geriye sanayi ve berber çırağı olmak kalıyor.

İşin gırgırındayız kanka, iş bulmak istiyorsan ilk başta bana kalırsa dil öğren fiziksel problemin yok sanırım boyunu kilonu yazmışsın ama bir önemi yok. Dil bilgin ve tecrüben önemli herhangi bir dalda tecrüben varsa ona göre yardım ederim.

1.50 olsam kim işe alır beni? Yaşı kamufle ediyorum, 20 gösteriyorum. Sigortasız işe alırlar mı diyorum vasıfsız olanlardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.50 olsam kim işe alır beni? Yaşı kamufle ediyorum, 20 gösteriyorum. Sigortasız işe alırlar mı diyorum vasıfsız olanlardan.

Kanka seni çözdüm, bas bayağı ergensin. Sanırım boyunu kilonu buraya yazıp kendini tatmin etmek için buraya girdin ve bu entryi girdin. Boş kanka yaşın ilerlesin biraz beyinin gelişsin anlarsın. Ayrıca boyun ve kilonun bir önemi yok önemli olan bilgin, tecrüben ve bildiğin dildir iş bulma konusunda. Herhangi bir işte tecrüben yok dil bilmiyorsan sadece 1.90 boyun 80 kilon varsa ne önerebiliriz sana? Sadece boyun ve kilondan bahsetmen hiçbir iş konusunda vasfın olmadığını gösteriyor yani vasıfsızsın kankam.

Öncelikle petrole almıyorlar hocam denemiş biri olarak söylüyorum. Komilik vs. istemiyorsunuz geriye sanayi ve berber çırağı olmak kalıyor.

Eyvallah gözüm Trabzon'daydım bir ara al ver yapıyordum b6C zoraki moraki tertemiz burada yerde riskine değmez ehliyete yazıldım boş boş duruyorum iş bakıyorum o yüzden yanıtın içinde eyvallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eywallah gözüm trabzondaydım biara al ver yapıyordum b6C zoraki moraki tertemiz burada yerde riskine değmez ehliyete yazıldım boş boş duruyorum iş bakıyorum o yüzden yanıtın içinde eywallah.

Hocam ama en garanti yerdir komilik neden istediğinizi bilmiyorum ama çok dara düşerseniz komiliği düşünün derim.

Geri
Yukarı