Pandemide İşsizlik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İbadetle dini karıştırmayayım mı? Allah'ın verdiği beden de Allah'ın yarattığı dünya gezegeninde Allah'ın yarattığı güneşin ışığında yaşıyorsun ve Allah'ın yarattığı aklınla elinle yazıyorsun bunu. 50 tane araban olsun 90 sene yaşamış ol en son ölürken ne işine yarayacak? Allah'ım bak 50 araba aldım mı diyeceksin? Ya da çok fakir ol ölmek üzereyken Allah'ım sen beni hep fakir yaptın ben de sana ibadet etmedim şimdi beni cennete sok falan mı diyeceksin? Her şey Allah'tandır kendini kandırma. Ne alaka demişsin bir de. Gökten iş yağacağını sanıyorsun değil mi? Mustafa Kemal'de bunu anlatmaya çalışıyordu :D cidden bulutların oradan bir şeyler inmesi gerektiğini sanıyorsunuz. Yazık.

Ben fikrimi belirttim tavsiye verdim konu ben değilim ve yorumum da sizi ilgilendirmiyor. Konu sahibine yazdım size değil. Ki o da yanıtlamış zaten. Fikir özgürlüğüm var.

İnsanların tanrı ile aralarına giren sorular, meseleler bırakın onların arasında kalsın. Kimsenin ne yaptığı ne yapmadığı seni ya da başkasını ilgilendirmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı