Isı değerindeki anormal artış

Cenobite

Kilopat
Merhaba, en son ekim ayında termal macun yenilemesi ve bakım yaptığım dizüstü bilgisayarımda ortalama 10 derecelik ısı artışı fark ettim. Termal macun bu kadar kısa sürede etkisini yitirir mi? Eğer yitirmezse olası diğer sorunlar nedir? İşlemcim i5 9300H. Arka planda oyundan başka bir program açık olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, en son ekim ayında termal macun yenilemesi ve bakım yaptığım dizüstü bilgisayarımda ortalama 10 derecelik ısı artışı fark ettim. Termal macun bu kadar kısa sürede etkisini yitirir mi? Eğer yitirmezse olası diğer sorunlar nedir? İşlemcim i5 9300H. Arka planda oyundan başka bir program açık olmuyor.
Termal macun nedir?

Overclock yaptınız mı?
hayır
Termal macun nedir?
marka olarak bilmiyorum monster'ın kendi bakımında kullandığı macun. Kalitesiz olacağını düşünmüyorum.

Isı değildir o sıcaklıktır. Isı olsa duramazsın.

Anti BAN:
Termal macunu kalın sürmüşsündür.
Monster sürdü. Karnenizde fen dersi iyi gelmiş sanırım tebrikler. Bu arada teşekkürler.
Bir yıla yaklaşmış, termal macun yenileme zamanı gelmiş gibi.
Teşekkürler

Havalar çok sıcak dostum. 10 derecelik artış olabilir totalde ne kadar
90 Dereceyi görüyorum, Battlefield 1 de 95 üstü görüyorum. Bu kadarı anlamsız çok gibi geldi ama çözüm bulamazsam macundan sonra tekrar kontrol edeceğim.

Ekleme: Oyun grafiklerini yükseltince ısıda 1-2 derece fark oluyor en fazla. Bu da garip geldi. Daha fazla olmasını bekliyordum farkın.
Odanız kaç derece oluyor? Genel olarak sıcak mı oluyor?
Derece olarak bilmiyorum ama camı kapatmaya gelmiyor asla.

Geri
Yukarı