Işık sızması olan laptop iade edilir mi?

Merhaba, arkadaşıma bir laptop aldık fakat aşırı derecede ışık sızması var ve gözü rahatsız ediyor. Bize FreeDOS olarak geldi ve Windows kurduk. İadesi olur mu? Ayıplı mal statüsüne giriyor gibi geldi. Sizce?
İade edebilirsiniz hocam eğer sorunuz buysa. Fakat edip etmemek size kalmış.

Merhaba bende de benzer bir durum var acaba iade edildi mi ürün her hangi bir sorun yaşadınız mı bu süreçte?
Ben ürünü Trendyol üzerinden aldım iade almadılar. Sonra satıcı firma ile iletişime geçtimi durumu anlattım ve yardımcı oldular iade alındı. 14günlük iade hakkınız dolmadıysa, ÜRÜNÜ BEĞENMEDİM,BEKLENTİMİ KARŞILAMADI. diyerek iade edebilirsiniz, eğer ürüne zarar vermediyseniz.

İade sürem doldu. Hepsiburada siparişler talep kısmından ürünün servis raporuyla iade değişim kısmından geri vermeyi düşünüyorum.

Ben ürünü Trendyol üzerinden aldım iade almadılar. Sonra satıcı firma ile iletişime geçti mi durumu anlattım ve yardımcı oldular iade alındı. 14günlük iade hakkınız dolmadıysa, ÜRÜNÜ BEĞENMEDİM, BEKLENTİMİ KARŞILAMADI. Diyerek iade edebilirsiniz, eğer ürüne zarar vermediyseniz.

Hocam 1 ay oldu alalı staj sebebiyle çok kullanamadım. Geç fark ettim iade alır mı servis Hepsiburada servis raporunu alın iade yapalım dedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı