İslam dinini çok sorguluyorum

• Konuyu başlatan 348606
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 230
  • Görüntüleme 14B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

348606

Hectopat
Merhabalar bay ve bayanlar. Öncelikle Müslüman'ım, onu belirtelim. İslam, din olarak gerçekçi bir din olduğunu sanmıyorum. Mesela cinsel ilişkiye girmek günahtır. Ama cinsellik doğanın bir parçası, bunun için evlenmenin zorunlu olması saçma geliyor. Başka bir örnek vereceksek adını hatırlamadığım bir peygamber vardı. Sürekli oğlunun boğazını kestiği bir rüya görürmüş ve bunu Allah'tan onun yapmasını istediğini düşünmüyormuş. Bir gün oğlunun boğazını keserken bıçak kesmemiş ve Allah gökten ona koyun mu inek miydi tam hatırlamıyorum ama onu kurban etmesi için bir hayvan gönderiyordu. Bunlar gerçekten saçma geliyor bana. Beni aydınlatır mısınız?

Böyle devam edin :)
Nasıl yani? Art niyetle bir şey söylemedim. Mantıksız geldi ve bunu sizlere aktarıyorum. Üstelik sonda "Beni aydınlatır mısınız?" dedim.
Doğru yoldasın kardeşim, daha çok sorgula. YouTube'dan Diamond Tema kanalını takip edin, size aşırı büyük yardımı dokunacak.
Hocam linç mi yiyorum anlayamadım. Özür dilerim.

Nasıl yani? Art niyetle bir şey söylemedim. Mantıksız geldi ve bunu sizlere aktarıyorum. Üstelik sonda "Beni aydınlatır mısınız?" dedim.
Yani arkadaş "Doğru yolda gidiyorsunuz." demek istemiş. İslam dinini yanlış bulabilirsiniz. Sizi şöyle aydınlatabilirim, bence de doğru yoldasınız. Bende böyle yöneldim inanmamaya. Yavaş yavaş saçma gelmeye başladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı