İslam dinini çok sorguluyorum

• Konuyu başlatan 348606
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 230
  • Görüntüleme 14B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam o zaman ben sokakta 500 kişiye soriyim hepsinin rızası olsun hepsiyle cinsel ilişkiye gireyim :D
Ee gir, ama kimsenin seninle cinsel ilişkiye gireceğini sanmıyorum orası ayrı. Ve ben ha sevgilimle cinsel ilişkiye girmişim ya da örnek veriyorum birisi tecavüz etmiş o adamla benim hükmüm aynı.

Sorgula, sorgulayabildiğin kadar ve kafan patlayana kadar sorgula. Sonra sana mantıklı gelen kararı ver. Ben verdim.

İslamda bir konu daha var kadınların ikinci planda olması, sanki kadınlar erkeklerin malıymış gibi davranılıyor. Örneğin cennette erkeklerin cinsel ihtiyacını gidermesi için huri var ama kadınlar için nuri yok. Döv ayeti de cabası.

Saygı duymuyor mu?
Müslümanlar hariç herkesin cehenneme gideceğini söyleyen ben değilim.
Kanıt sunulursa kabul ederim diyor kanıtı görünce iman ediyor.
En son bir videosunda bu caminin mimarı varsa evrenin de olmalı lafını süslü olarak söylemişlerdi ve direkt iman etmişti non-teist arkadaşlar. Ya bu planlı yada arkadaşlar hiç araştırmamış.

Arkadaşlar yüzyıllardır dünyada bir din çatışması var. Yüzlerce yıldır çözülemeyen bu çatışmayı, bu forumda bizler çözecek değiliz. Bırakın herkes kendi inandığına inansın. Hiçbir sorun yok, ta ki başkalarının inançlarına saygısızlık edene kadar.

Müslümanlar hariç herkesin cehenneme gideceğini söyleyen ben değilim.

En son bir videosunda bu caminin mimarı varsa evrenin de olmalı lafını süslü olarak söylemişlerdi ve direkt iman etmişti non-teist arkadaşlar. Ya bu planlı yada arkadaşlar hiç araştırmamış.
Allah apaçık bir şekilde iman edin diyor biz dine göre yaşıyalım mükafatı siz alın.

Tamam o zaman ben sokakta 500 kişiye soriyim hepsinin rızası olsun hepsiyle cinsel ilişkiye gireyim :D

Din olmasa insanlar birbirini öldürür herkes edepsiz takılır din ahlakı sağlıyor kafasındasın kardeşim bu mantıktan kurtul bu bir insan ahlakı suçun en az olduğu ülkeler müslüman değil?

Gençler nacizane şunu da sorgulayın.
A kişisi : Namazını kılar,zinadan kaçar,alkol kullanmaz.
Öldükten sonra Allah yoksa,cennet cehennem yoksa bile ne kaybeder ki?
B kişisi : Herşey serbest.
Öldükten sonra Allah yoksa,cennet cehennem hiçbirşey kaybetmez ve dünyada yaptıkları ile rahat rahat yatar.

Ama ya varsa ölümden sonra yaşam? Kaybedilecekleri bir düşünsenize .Sorgulayın ama çok yönlü. Hayırlı haftasonları dostlar.

Gençler nacizane şunu da sorgulayın.
A kişisi : Namazını kılar,zinadan kaçar,alkol kullanmaz.
Öldükten sonra Allah yoksa,cennet cehennem yoksa bile ne kaybeder ki?
B kişisi : Herşey serbest.
Öldükten sonra Allah yoksa,cennet cehennem hiçbirşey kaybetmez ve dünyada yaptıkları ile rahat rahat yatar.

Ama ya varsa ölümden sonra yaşam? Sorgulayın ama çok yönlü. Hayırlı haftasonları dostlar.
Haklı, sanki bize taş taşıttırıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı