Çözüldü İşlemci 90 Derece

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Bu gün PUBG Lite indirdim ve FPS'imi merak edip bir programla FPS ve sıcaklık değerlerine baktım işlemci tam tamına 90 derece idi!! çok korktum sizce normal mi, ne yapmalıyım bunun için?

İşlemcinizi söylerseniz ona göre bir yorum yapılabilir.

Sisteminle ilgili bilgi vermelisin. Ayrıca en son ne zaman temizlik yaptın, kasadaki hava sirkülasyonu uygun mu, termal macun eski mi bunlar da önemli.

Oyun içinden resim atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gün PUBG Lite indirdim ve FPS'imi merak edip bir programla FPS ve sıcaklık değerlerine baktım işlemci tam tamına 90 derece idi!! çok korktum sizce normal mi, ne yapmalıyım bunun için?
Normal değil kasanı açıp fanını kontrol et kırılmış, durmuş olabilir kablosunu da kontrol et 90 dereceye ulaştıysa sistemde performans düşmesi de olmuştur. Her şey sağlamsa fan normal bir şekilde dönüyor ise işlemci soğutucusunu çıkar temizle işlemcinin üzerini de temizde iki mercimek tanesi kadar termal macunu sür ve işlemcinin etrafına taşmayacak şekilde yaydır ve yerine düzgün bir şekilde oturt...

100 dereceye gelmeden kapanması lazım işlemcinin, resim atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı