İşlemci Değişiminden Sonra FPS Düşüklüğü

hancqoq1967

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Ben bir kaç hafta önce anakart ve işlemci değiştim, önceki işlemcim Intel Dual Core E6420 idi. Şimdi kullandığım AMD Athlon 5200+ fakat öncekine göre oynadığım oyunlarda daha düşk FPS değerleri alıyorum. 5200+nın daha iyi olmasına rağmen bunun sebebi nedir önceki PC 64 Bit şimdiki ise 32 Bit bundan olabilir mi? RAM'im 4 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcıya götürsem kaç tl ye bu işlemi yapabilir?. Dosyalarım kalsa olmazmı zaten oyun var bir kaç tane başka birşey yok.
Dosyalar kalirsa olmaz cunku arada driverlar var, bir onceki islemcinin suruculeri cakisiyor islemcinle. Bilgisayarci yerine kendiniz yapabilirsiniz. Gercekten de cok kolay bir islem fakat ugrasamam diyorsaniz 20-30TL'ye yapabilirler. (dikkat edin parcaniz eksilmesin.)

25Tl ile 50 Tl arası değişiyor kendinde format ata bilirsin götüreceğin bilğisayarcıya güven dikkatli ol format ayağına parçaları çalmasın

Dosyalar kalirsa olmaz cunku arada driverlar var, bir onceki islemcinin suruculeri cakisiyor islemcinle. Bilgisayarci yerine kendiniz yapabilirsiniz. Gercekten de cok kolay bir islem fakat ugrasamam diyorsaniz 20-30TL'ye yapabilirler. (dikkat edin parcaniz eksilmesin.)

sizde tüm bilgisayarcıları aynı kefeye koydunuz, herkesi sahtekar yaptınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı