İşlemci değiştikten sonra RAM kullanımı arttı

Makaleler
21
Ay başında işlemciyi değiştirdim eskisi hemen hemen her oyunda darboğaz yapıyordu ve RAM kullanımım örneğin BF1'de 7 GB asla olmazdı, yeni işlemciyle birlikte 8 GB'ları aşmaya başladı. Aynı şekilde Metro Exodus'da neredeyse 8 GB kullanacak hale geldi. Bundan şikayet etmiyorum ama aynı durumu yaşayan var mı?

Ay başında işlemciyi değiştirdim eskisi hemen hemen her oyunda darboğaz yapıyordu ve RAM kullanımım örneğin BF1'de 7 GB asla olmazdı, yeni işlemciyle birlikte 8 GB'ları aşmaya başladı. Aynı şekilde Metro Exodus'da neredeyse 8 GB kullanacak hale geldi. Bundan şikayet etmiyorum ama aynı durumu yaşayan var mı?
Bence işlemci yükseltince artik oyun daha cok FPS aliyor. Daha cok FPS = RAM diyorum ben. Zaten BF1 en az 8-9gb ram kullaniyor. Bende oyle yani.

Mrb bana msj atabilirmisiniz acaba size birşey sormam gerekiyor iyi forumlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı