İşlemci Pini Kırıldı

Yer güvenilir, kendi işlemcimi, yamulan ve kırılan 3,4 ayağını orada yaptırmıştım. Ancak yerin adı değil adres tarifi aklımda, izmirliler yeri tarifle kolayca bulur. Aklma gelirse yazarım, görüşürsünüz telde.

Yanlış bilgi vermeyin hocam. İşlemcinin kırılan pini Memory channel B. Çift kanal ram çalışmaz sadece tek kanal gibi davranır. Eğer ram görmesinde sorun yoksa kullanmaya devam edin hocam.

Yanlış bilgi vermeyin hocam. İşlemcinin kırılan PIN'i Memory channel b. Çift kanal RAM çalışmaz sadece tek kanal gibi davranır. Eğer RAM görmesinde sorun yoksa kullanmaya devam edin hocam.

Anakartın yuvasında da sıkıntı olmuş anakartı garantiye yolladım eğer problem çıkmaz ise deneme yapacağım.

Hocam anakart elime ulaştı şu an işlemciyi taktım çalışıyor ama ileride bana sıkıntı oluşturur mu?

Yanlış bilgi vermeyin hocam. İşlemcinin kırılan PIN'i Memory channel b. Çift kanal RAM çalışmaz sadece tek kanal gibi davranır. Eğer RAM görmesinde sorun yoksa kullanmaya devam edin hocam.

RAM görmesinde sıkıntı yok fakat kulaklığı görmüyor bu sorun ondan dolayı olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı