İşlemci pinleri yamuldu

Resim atabilir misiniz? AMD işlemci üzerinde mi pinler yamuldu yoksa Intel anakart üzerinde mi? İşlemci üzerindeki pinler yamulduysa çok ufak yamukluklar soket üzerindeki noktalar sayesinde kurtarabiliyor.
Merhaba Ryzen 5 2600x işlemcim var. Gerçi Vardı :’) şuan bu halde. Düzelme olasılığı nedir sizce?

Dosya Ekleri

• 536C875C-70E6-49EB-BDFC-46D11C137AE5.jpeg
    536C875C-70E6-49EB-BDFC-46D11C137AE5.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 114
  • 1684957C-4305-480A-A8B4-363A853D7327.jpeg
    1684957C-4305-480A-A8B4-363A853D7327.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 109
Hocam çok küçük bir ihtimal ile pinleri cımbız ile teker teker düzeltebilirseniz, çalışabilir bir ihtimal. Şansınızı deneyin.
ellemeye korkuyorum. Normal zamanda da ellerim çok titrer. Bu yüzden hiç bulaşmak istemiyorum böyle bir işe. Bilgisayarcı tanıdığım varı ona mesaj attım getir bana ama çok zor dedi. Başka şansım da yok zaten. :’)

ellemeye korkuyorum. Normal zamanda da ellerim çok titrer. Bu yüzden hiç bulaşmak istemiyorum böyle bir işe. Bilgisayarcı tanıdığım varı ona mesaj attım getir bana ama çok zor dedi. Başka şansım da yok zaten. :’)
Linus'un bunu yaparken bir videosu var.
Normalde zaten eğilmişleri düzeltmek bile zor.
Seninkiler muhtemelen düzeltmeye çalıştığında kırılacak.
Düzeltsen bile sağlıklı olmaz gibi duruyor.
Kesin bir şey diyip işlemcini çöp etmek istemiyorum, ama bana göre bu işlemciyi düzeltemezsin.
Linus'un videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linus'un bunu yaparken bir videosu var.
Normalde zaten eğilmişleri düzeltmek bile zor.
Seninkiler muhtemelen düzeltmeye çalıştığında kırılacak.
Düzeltsen bile sağlıklı olmaz gibi duruyor.
Kesin bir şey diyip işlemcini çöp etmek istemiyorum, ama bana göre bu işlemciyi düzeltemezsin.
Linus'un videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşim çok zor ama hayırlısı diyelim artık.

Geri
Yukarı