R3600 işlemcinin pinleri yamuldu

Mactavishgg

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Stok soğutucudan Snowman T6 Ultra soğutucuya geçiş yapacaktım. Stok soğutucuyu çıkartırken işlemciyle birlikte geldi macunu temizlerken köşesinde 3-4 pinin yamulduğunu gördüm nasıl oldu anlamadım ne yapmam gerek.

Çok sakin o ve kredi kartını kullanarak ince ince aralara girerek düzelt pinleri tek tek. Ama hiç acele etme. Kırılmaz korkma pinler.

@Mactavishgg geçmiş olsun.
2020 Kasım ayında bende işlemcimi kulak hizasından düşürdüm yan pinleri yamuldu garantiye yolladım mail onay istediler tamam dedim sonra önce para istediler sonra aradılar işlemcide voltaj yükselmesi varmış R5 3600 benimki de her neyse sonra bana tray işlemci yolladılar fiyat bilgisi aldığımda bana 20 dolara yaparız dediler dolar üzerinden çalışıyorlarmış.
Çok sakin o ve kredi kartını kullanarak ince ince aralara girerek düzelt pinleri tek tek. Ama hiç acele etme. Kırılmaz korkma pinler.
Bence hiç bulaşmasın garantiye yollasın derim.

Youtube’da bir kaç video var yamulan pinleri düzeltmek ile ilgili özenli bir şekilde yaparsan sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Bir daha soğutucuyu çıkarmadan önce işlemciyi biraz çalıştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı