İşlemci soğutucu tavsiyesi

Fan(prism soğutucu) son derece kaliteli. 50-60 lira civarına da kendi stok fanınızı satabilirsiniz.

Tamamdır. Sanırım bir kule tipi olamaz ama yine de iyi olacağını düşünüyorum. Kendisinin görüntüsü de bayağı hoşuma gitti. Fakat 250 TL bu fan için uygun değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır. Sanırım bir kule tipi olamaz ama yine de iyi olacağını düşünüyorum kendisinin görüntüsü de baya hoşuma gitti. Fakat 250 TL bu fan için uygun değil mi ?
Bu soğutucunun ikinci el piyasası hakkında tam olarak fikir sahibi değilim ama, eğer kule tipi soğutucu arıyorsanız Dark Freezer X126'ya bakabilirsiniz.
Bu soğutucunun ikinci el piyasası hakkında tam olarak fikir sahibi değilim ama, eğer kule tipi soğutucu arıyorsanız Dark Freezer X126'ya bakabilirsiniz.
@Seckinmis hocam 2. el piyasası 250- 300 lira civarı:

@Seckinmis hocam 2. el piyasası 250- 300 lira civarı:
Diyelim ki mesela şuan sahip olduğum CPU'yu 3.85 GHz de kullanıyorum. Ben bunu 4.1 GHz yapmak istiyorum. Hangisi benim için daha mantıklı Dark Freezer X126 mı AMD Prism mi ?

2 haftadır 1600 de kullanıyorum gayet güzel hocam. Bu fiyata alınabilecek en güzel fandır bence, ben 200 liraya aldım. Rgb efektler olsun, wraith program olsun çok iyi. Stock fan ise 20 lira etmez hocam. 1 haftalık sıfır gibi olana 30 lira yazdım. Soran var alan yok :D

Diyelim ki mesela şuan sahip olduğum CPU'yu 3.85 GHz de kullanıyorum. Ben bunu 4.1 GHz yapmak istiyorum. Hangisi benim için daha mantıklı Dark Freezer X126 mı AMD Prism mi ?
Kule tipi soğutucu ile daha stabil bir OC yaparsınız diye düşünüyorum.

Kesinlikle bütçe biraz daha arttırılabilir ise arctic freezer 34 esports duo alabilirsin kesinlikle RGB için performans tan kısmayın 350 TL bazında çoğu yerde ama indirim kovalayabilirsin ben Corsair hydro 100x 240mm sıvı soğutma kullanıyorum sistemimde bende bu soğutucuyu alıcaktım ryzen 3600 işlemcim var şu anki sıvı soğutma büyük indirimde yakalamış tım ama yakalamasaydım kesinlikle bunu alırdım tafsiye ederim etmeyeninide nadir görür sün veyahut göremezsin
Dostum AMD Wraith Prism ile karşılaştırıldığında yoğun bir testte aralarında 7 derece bir fark ile Arctic Freezer 34 E-Sports DUO geçiyor. Prism'in RGB olduğunu varsayarsak sanırım Prism daha iyi bir seçenek olucak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı