İşlemci soğutucu tavsiyesi

Soğutucunuzun işlemcinizi çok düşük sıcaklıklarda tutması gerekli. Kasanızın, fanların, soğutucunuzun bakımını ve temizliğini yapmanız ilk adım olmalı sonrasında sorun devam ederse ona göre bakarsınız.

1 Hafta olmadı yeni yaptım bakımlarını.

100 dereceyi kaldırabilir.

100 dereceyi kaldırabilir.

Peki sizce soğutucuyu mu değiştireyim yoksa kasa içine ekstra fan mı alayım?

Peki sizce soğutucuyu mu değiştireyim yoksa kasa içine ekstra fan mı alayım?

Şu an bile değişikliğe ihtiyacınız yok ama sistem sizin ve siz kullandınız. Bileşenleriniz, ihtiyaçlarını karşılayabilir. Sadece eksik olan bilgi, PSU. Isınmaya sebep olur mu? Evet. Sizin sisteminiz için geçerli midir? Bİlmiyorum. Sisteminizde sıkıntı var mı? Önceki değerlerinize bağlı.

Şu an bile değişikliğe ihtiyacınız yok ama sistem sizin ve siz kullandınız. Bileşenleriniz, ihtiyaçlarını karşılayabilir. Sadece eksik olan bilgi, PSU. Isınmaya sebep olur mu? Evet. Sizin sisteminiz için geçerli midir? Bilmiyorum. Sisteminizde sıkıntı var mı? Önceki değerlerinize bağlı.

1 Hafta olmadı PSU alalı CM750 aldım Corsair. Anladım sıkıntı yok ise gerek de yok. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı