İşlemci soğutucu tavsiyesi

cihancebic17

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhabalar şu an elimde Ryzen 5 3500X işlemci bulunuyor stok soğutucusu güzel iş yapıyor mu hiç kontrol etmedim ama bunun için RGB'li bir işlemci soğutucu almak istiyorum bütçem maksimum 500 TL.

Ayrıca bir sorum daha var. Kasam Thermaltake versa J23 kasanın üst kısmında toz filtresi var. Oraya ben 2 tane daha fan takabilir miyim? Bunun içinde ayrıca bir öneride bulunabilir misiniz? Daha önce hiç takmadım nasıl takılır hiçbir bilgim de yok rastgele çift fan alsam oraya sığar mı onu nereden bileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanızın üst tarafına 2 tane 140mm fan takabilirsiniz. Aynı şekilde 240mm sıvı soğutma da.

Sıvı soğutma olarak bunu öneririm, hava soğutma için @MisakiTaro güzel bir şey önerir.

Üste 120 veya 140MM olacak şekilde iki fan takabiliyorsun. Onlar için bütçen ne? Onlar da mı RGB olmalı? Spoiler vereyim, onları da RGB istersen işlemci soğutucusundan ayrı olarak onlara da iyi para gözden çıkarman, artı olarak da hub alman lazım çünkü piyasadaki fanlar ARGB senin kasan RGB.

RGB şart değilse:
Çok güzel bir soğutucu.
Şartsa:
İşini görür.

Ya zorunlu değil ama daha hoş kılıyor.

Kasanızın üst tarafına 2 tane 140mm fan takabilirsiniz. Aynı şekilde 240mm sıvı soğutma da.

Sıvı soğutma olarak bunu öneririm, hava soğutma için @MisakiTaro güzel bir şey önerir.

Teşekkürler dostum ikisi bir arada.

Bütçeyi 99 TL aşabilirseniz:

İnceleme:

@BerkayZ87

But bütçedeki sıvı soğutmadan daha fazla performans verecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı