İşlemci ve ekran kartı için termal macun önerisi

Yer
İstanbul Sarıyer
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese iyi sosyaller, başlıkta belirttiğim gibi işlemci ve ekran kartım için termal macun önerisi bekliyorum arkadaşlar. Piyasaya çok hakim olmadığım için net olarak bir bütçe veremeyeceğim, ortalama, fiyat dostu bir termal macun önerirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Termal macun fiyatlarına hakim değilim ancak bu ürüne kefil olabilirim sizi üzmez.

Bu macunun çok fazla sahtesi var bu arada. Hatta orijinalinden çok sahtesi var. Dikkatli olmak lazım.

Öncelikle herkese iyi sosyaller, başlıkta belirttiğim gibi işlemci ve ekran kartım için termal macun önerisi bekliyorum arkadaşlar. Piyasaya çok hakim olmadığım için net olarak bir bütçe veremeyeceğim, ortalama, fiyat dostu bir termal macun önerirseniz çok sevinirim.

Cooler Master MasterGel regular. Fiyat performans. Aşağı yukarı 1 seneye yaklaştı ekran kartına uygulamıştım kartım hala boşta 30 - 35 derecelerde geziyor. 2-3 ay evvel 28 dereceydi boşta. Oyunlarda ise 60 derecenin üstüne çıktığını görmedim. Kartım ASUS R9 270X modeli.

MX-4 fiyatına göre kaliteli bir macundur, alınabilir. Ancak 140 TL'ye daha kalitelisi alınabilir:
1 gr. yeterli olacak mıdır hocam hem ekran kartı hem de işlemci için?

Bu macunun çok fazla sahtesi var bu arada. Hatta orijinalinden çok sahtesi var. Dikkatli olmak lazım.

Cooler Master MasterGel regular. Fiyat performans. Aşağı yukarı 1 seneye yaklaştı ekran kartına uygulamıştım kartım hala boşta 30 - 35 derecelerde geziyor. 2-3 ay evvel 28 dereceydi boşta. Oyunlarda ise 60 derecenin üstüne çıktığını görmedim. Kartım ASUS R9 270X modeli.

Bende de R9 285 STRIX modeli var hemen hemen aynı ısı değerlerini yakalayabiliyorsak gayet iyi o zaman. Teşekkürler.

1 gr. Yeterli olacak mıdır hocam hem ekran kartı hem de işlemci için?

Bende de R9 285 STRIX modeli var hemen hemen aynı sıcaklık değerlerini yakalayabiliyorsak gayet iyi o zaman. Teşekkürler.

Benim kartımda ASUS normal 2 fanlı bir model STRIX falan da değil yani ama soğutucusu falan fena değil güzel. Dediğim macunu kullandım kart ısınmak nedir bilmiyor ısı görmedi desem yeridir yani. Paşa paşa çalışıyor. Sizin ki bir de STRIX modeli. Soğutucusu ile kendisini kanıtlamış bir model. Bence güzel değerler yakalarsınız.

Hocam peki laptop için önerebileceğiniz bir macun var mı? Arctic MX4 kullandım ancak daha iyi bir macun istiyorum. Önerebileceğiniz macun var mı?

Geri
Yukarı