Liselerde tek sınav yapılması

Bildiğiniz üzere Meb'den açıklama gelmişti 31 Aralık'a kadar yüz yüze veya uzaktan sınav olmayacak diye ancak bazı okullar bu açıklama yapılmadan önce sınava girdiler. Bazı okullarda girmediler ve 31 Aralık'tan sonra 2 hafta sonra yarıyıl tatili başlıyor. Yani kısacası o 2 haftalık sürede sınava girmeyen okullar her dersten 2 tane sınava giremezler herhalde. Bu yüzden sınava girmeyenler o 2 haftalık sürede 1 sınava girecek ve sınava girmiş olanların sınavı da kabul edilerek dönem tek sınavla bitirilir, değil mi? Başka fikri olan var mı acaba? Bu konuyu gerçekten çok merak ediyorum, yanlış mı düşünüyorum acaba? Eğer yanlış düşünüyorsam veya farklı bir fikriniz varsa lütfen söyleyin.

Öğrencilerin yüzde 60'nın sınıfta kalmasına hazır olun.

Özel bir lisedeyim. Bizde 1 haftada butun sınavları yaptılar. 2. sınav notlarını hocalara bırakılcak diyorlar. Her neyse, galiba eğitim hayatım boyuncaki ilk teşekkurumu alacağım. Önceki seneler karne notum 90+ oluyordu.

Kaynak doktor olan annem babam. Açamazlar vakaları 5 bin açıklarken bile açamadılar 20 bin açıklarken mi açacaklarını sanıyorsunuz? Kaldı ki açsalar bile veliler göndermez, hükümetin bu kadar büyük tepkileri kaldıracak tölerans payı kalmadı.

Şahsen matematikten 04 aldım. Diğer notlarım çok iyi. 80 ortalama var. Sınıfta kalacağımı sanmıyorum, umarım karne vermezler 😂😂😂

Kaynak doktor olan annem babam. Açamazlar vakaları 5 bin açıklarken bile açamadılar 20 bin açıklarken mi açacaklarını sanıyorsunuz? Kaldı ki açsalar bile veliler göndermez, hükümetin bu kadar büyük tepkileri kaldıracak tölerans payı kalmadı.
Hocam bu adamlar 23 Kasım'da sınav yaptı mı, yaptı.
5 bin vaka sayısı da değilmiş, hasta -yani hem pozitif hem de hastaneye yatanlarmış- sayısıymış.
Bence 4 Ocak'ta %50 açacaklar.

Geri
Yukarı