Liselerde tek sınav yapılması

Kaynak doktor olan annem babam. Açamazlar vakaları 5 bin açıklarken bile açamadılar 20 bin açıklarken mi açacaklarını sanıyorsunuz? Kaldı ki açsalar bile veliler göndermez, hükümetin bu kadar büyük tepkileri kaldıracak tölerans payı kalmadı.

Hocam bakın anneniz babanız dedi diye doğru olmaz burası Türkiye sadece cumhurbaşkanının sözü geçiyor halkın değil, velilerin göndermesi umurlarında olmaz bu arada aşı geliyor, bilemedim artık yani bir de bile bile yapıyorlar bunu kendileride biliyor herkesin merak ettiğini ne olacak diye milli eğitim bakanı ancak 1.koltukta erdoğanı dinliyor.

Bana %90 açarlar gibime geliyor.
Bu adamlar 23 Kasım'dan önce sınav yaptılar mı, yaptılar.
Haksızlık olmasın diye; ya sınavları yapacaklar ya da önceden sınav olmuş olanları da iptal edip sınavsız geçireceğiz bu dönemi.
Sınav haftası beni bunalttı. Öyle bir şeydi ki, okula gidiyorum 2 sınav oluyorum, eve geliyorum yarın yine 2 sınavım var. Daha 1 sınava çalışmak için 1 gün yeterli değilken ben 1 günde 2 sınavı sığdırmaya çalışıyorum. Üstüne üslük bizim okul sınavları zor yaptı. Bir şekilde geçiyorum ancak bu sene sanırım takdir alamayacağım. Bu sene takdir koleksiyonuma teşekkür belgesi gelecek sanırım.

Okul yok. 31bin vaka var ne okulu hala okul diyorsunuz. Kaldı ki siz bunu 2 ile çarpın.

Yüz yüze sınavı yapmakta kararlı gibiler. Ve ben %90 son senede kaldım yani😞
Hocam kaynak var mı?
Vaka sayısına göre diyorsanız, kesin değil yani. Bir anda açabilirler.
YGS-YKS yaptılar. 4 Ocak olan stajı 30 Kasım'a çektiler. 200K vaka çıksa bunlar o sınavları yüz yüze yapıp. %70 kişi de sınıfta kalacak.

Geri
Yukarı