İşletim sistemi tavsiyesi

Öncelikle merhaba, işletim sistemi önermenizi talep ediyorum. Bunda beklentim yüksek performans verebilecek bir işletim sistemi. Malum bilgisayarım ağır biraz ve yenisini alana kadar her türlü idare edecek şeylere kapım açık. Windows 8.1 64 Bit sürümünü kullanmaktan, teşekkürler.
Pardus linux, pisi linux, elementary os, arch linux, tails. Aralarından en iyi bulduğum pisi linux ve elementary os. Oyun içinse exe açmak için bir program bütün linux'lar için mevcut. Önerdiklerimin hepsi linux tabanlı.

Örnek verir misiniz? Ben Elementary OS kullanırken hiçbir sıkıntı yaşamadım. Mesajınıza alıntı yapmadım çünkü yazımınız yanlış.

Örnek verir misiniz? Ben Elementary OS kullanırken hiçbir sıkıntı yaşamadım. Mesajınıza alıntı yapmadım çünkü yazımınız yanlış.

Yazim yanlis degil, sadece Turkce karakter kullanmiyorum.

415072

Oyun için en kötü Win7.
Bunu neye dayanarak söyledin bilemem. Ama anlat bakalim beden Windows 7 en kotuymus dinlemek isterim. Arkadaş zaten CS:GO oynadığını belirtmiş. Windows 7 hala oyunlarda eski sistemler için en iyi performans veren sistem. Okuduklarimdan arkadaşın (konu sahibinin) Windows 10 kullandığını düşünüyorum. Windows 7 formatla farkı görürsün.
Al bu da Windows 7 ve 10'u kiyasladigim konu:

Konuya bak kararını ver. Onun dışında işletim sistemi değiştirmenin performansa etkisi olmaz diyen olmuş. Kesinlikle yanlış bir bilgi. Windows 10 arka planda o kadar gereksiz hizmet, uygulama vs çalıştırıyor ki işlemci eziliyor. Yeni işlemcilerde bu durum fark edilmiyor ama eski sistemlerde durum ortada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı