İsmail Çataklı'dan Ümit Özdağ'a sert sözler: "sen insan değilsin, yatacak yerin yok"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ülkede hakkıyla maaş alan bi tane adam göster? Çift üniversite mezunu annem asgari ücret alıyor sabah 7 akşam 6 buçuk çalışan babam asgari ücret alıyor napacaklar herkes grev yapsa çark döner mi?

Türk lirası değersiz olduğundan sağlık hizmeti için avrupadan gelen de çok. İnsanları ırklarına göre yargılıyorsak siz baştan kaybetmişsiniz.
Senin ailen düşük alıyor diye herkes düşük almamalı aksine sen sorgulamalısın annem 2 üniversite mezunu neden asgari ücret alıyor diye :D
Neyse son sözümüz belli "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz"

Senin ailen düşük alıyor diye herkes düşük almamalı aksine sen sorgulamalısın annem 2 üniversite mezunu neden asgari ücret alıyor diye :D
Neyse son sözümüz belli "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz"
Ülkede hak ettiği maaşı alan birini göster bana dedim ama dikkat et hak ettiği fazlasını değil.
Tabii ki Türk hekimleri önceliğimiz ilk mesajda da yazdım ama devletten sıra alamıyoruz zar zor sıra alıyoruz gidiyoruz sendika üyeleri grev yapıyor ne yapsın halk? Haksızsam düzeltin.

Milletin düştüğü duruma bak la. Bi tane adam suriyelileri göndereceğiz diyor. Başka bir şeyden bahsettiği yok. Hemen ona oy verelim. Adamın iyi hizmet edebileceğini nereden biliyorsun? Ümit Özdağ'ın siyaset yapış tarzı yanlış.

Bu halk okumadan araştırmadan hiçbir türlü ileriye gidemez, aksine geri gider şuan ki gibi, yani böyle konuların uzatılmasını gereksiz buluyorum, sonuç bellidir herkes hak ettiği gibi yönetilir.

Milletin düştüğü duruma bak la. Bi tane adam suriyelileri göndericeğiz diyor. Başka bir şeyden bahsettiği yok. Hemen ona oy verelim. Adamın iyi hizmet edebileceğini nereden biliyorsun. Ümit Özdağ'ın siyaset yapış tarzı yanlış.
Aslında çok da yanlış sayılmaz toplumun içinde olduğu duruma ve düşünce yapısına bakınca. En büyük dert ya ekonomi ya mülteci sorunu. Toplum da az kafayı çalıştırıp bu adam ne vadediyor diye bakmak yerine mülteci açıklamalarının peşinden koşarsa böyle oluyor. Bu adamın mülteciler hariç adam akıllı hiçbir vaadi yok neredeyse.

Aslında çokda yanlış sayılmaz toplumun içinde olduğu duruma bakınca. En büyük dert ya ekonomi ya mülteci sorunu. Toplum da az kafayı çalıştırıp bu adam ne vadediyor diye bakmak yerine mülteci açıklamalarının peşinden koşarsa böyle oluyor. Bu adamın mülteciler hariç adam akıllı hiçbir vaadi yok neredeyse.
Yani günahını almak istemem ama bana güven vermiyor kendisi. Sürekli Süleyman Soylu ve mülteciler hakkında atıp tutması başka hiçbir dediği birşey olmayışı. Hiç hizmet vaadini duymadım.

Milletin düştüğü duruma bak la. Bi tane adam suriyelileri göndereceğiz diyor. Başka bir şeyden bahsettiği yok. Hemen ona oy verelim. Adamın iyi hizmet edebileceğini nereden biliyorsun? Ümit Özdağ'ın siyaset yapış tarzı yanlış.
Tüm sorunların kökeninden başlıyor adam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kardeş mültecileri gönderince ülke şahlanacak mı? Tamam rahatlarız illaki. Ama nasıl gönderecek o da var da neyse. Nasıl bir ekonomi politikası uygulayacak?

Hocam Ümit Özdağ'ın ben kazanacağını sanmıyorum, çünkü büyük çoğunluk biz gençler oy veririz en fazla, ancak ben 30 yaş üstünün pek tanıdığını söyleyemem, bu arada mülteciler de gitmez diye düşünüyorum, ABD halkı da yıllardır Meksikalı kaçak mültecilere bizimle aynı gözde bakıyorlar, ancak pek kolay değil ülkeden direkt atmak, sayıları da çok fazla, böyle bir işe kalkışmak ve tüm kaçakları göndermek en az 4 - 5 sene alır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı