Ümit Özdağ'dan Atatürk'ü anmayan imama sert tepki

xakiran

Hectopat
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Büyük Taarruz’un başladığı Afyonkarahisar’a gitti. Cuma namazı çıkışında, hutbede Atatürk’ün anılmaması gerekçesiyle Diyanet İşleri’ne tepki gösterdi: “Camileri, iktidar partisinin arka bahçesine çevirdiğiniz için millet Cuma namazına gitmeyi bıraktı. Son bin yılda olmadığı kadar ateizm sizin yüzünüzden gelişti.”

Ümit Özdağ'ın camide hutbe okunurken Atatürk'ü anmayan imama da tepki gösterdiği görüntüler ortaya çıktı.

Ajans Muhbir, Ümit Özdağ'ın o görüntülerini yayınladı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senin kanına canına kurban Türkoğlu Türk, Atatürk'ün has askeri. Biz bitmedik bitmeyeceğiz. Kars, Iğdır, Ardahan'daki yaşayan bir avuç kalmış Türkü'de, Diyarbakır'da yok edilmeye çalışan Türkmen'i de, Antalya'da bayrak sallayanı da alacağız İstanbul'da yozlaşmış 20 milyon nüfusun bu ülkeyi artık daha berbat bir yer haline gelmesini engelleyeceğiz. Çare ZAFER partisi. Mansur'da hikaye, bu adamın kadrolarıyla kurmaylarıyla ülkeyi yönetmesi lazım.

Ben yıllardır cuma namazına gitmiyorum bu sözde müslümanlar yüzünden. Müslüman adam atasını ayırmaz. Ben bunun günahının bana yazıldığını da düşünmüyorum, dinden soğutanlara alkış tutmak gerek.
Amaç zaten Türk İslam'ı yok edip, vahabiliği getirip orta doğuyu paramparça etmek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı