İsrail - Filistin Savaşı Hakkında

Hocam İsrail az değil filistinlilere o kadar vahşet yaptı eziyet etti mescidi aksada her gün kavga olay çıkardı ama filistinlilerde tarihimizde bize göre iyi değildi ihanet dolu her şey var bu yüzden tarafsız kalmak en iyisi ve zaten filistinde sivilleri öldürüyor yani hepsi eşit dediğiniz gibi tarafsız kalmak en iyisi.
Kesinlikle.

Ben tamamen tarafsızım İsrail'de az masum değil yaptıkları onca vahşet ortada ama arapları da sevmiyorum aynı zamanda ve filistinin zamanında bize yaptıkları ve bayrakları. Şu anlık İsrail gene üstünlüğünü sağlayacak gibi duruyor bakalım bekleyip görelim fakat olaya hizbullah ve Lübnan'da dahil oldu arka planda zaten İran var olaylar iyice sarpa sardı orta doğu iyice karıştı.

Orta dogu Osmanlı devleti dagildiğĵndan beri düzelemedi nedeni ise ABD'nin girip orta doğu'yu cehenneme cevirdi hedef İran'ı sarmak. Tarih okumuş biri olarak kimse türkler kadar orta doğu'ya huzur getiremez.

Vay be bütün olayı çözmüşsün şimdi pentagon düşünsün değil mi?

Çok boş konuşuyosun haberin var mı?

Hmm işgal edilmiş topraklarını almak için mücadele eden Filistin'lileri acımasızca katleden, hayalleri arasında arz-ı mev'üd(büyük İsrail projesi) yani Türkiye sınırlarınıda içerisine alan devleti destekleyen birini eleştirdim diye çok boş konuşuyormuşum.

Dosya Ekleri

• E1G0PnLXEAUGIEn.jpg
    E1G0PnLXEAUGIEn.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 36
İsrailliyi Suriyeliye tercih ederim.
Bir Türkün Müslümanla işi olmaz. "şahsi görüşüm."
Kim ne derse desin araplar bana göre sapık ruhlu pislik ve giyinimini kuşanımını bilmeyen topluluk sana çokca katılıyorum o yahudi Hristiyan diye sevmediğimiz kişiler Suriyeli ve Afgan sapıklar pisliklerden daha iyi daha modern daha giyinişine kuşanımına önem veren kişilerdir bazı arkadaşlar buna karşı çıkacak farklı bir fikir belirtecek ama tüm fikirlere kapalıyım çünkü Suriyeli ve Afgan'ları gördüğüm sürece araplara karşı tiksintim geldi hepsi pis sapık ruhlu kişiler daha geçenlerde gene birine sapıklık yapmışlar yazıklar olsun. Afgan sapık trende kadınları videoya çekti. Yüksek hızlı sapık

Kim ne derse desin araplar bana göre sapık ruhlu pislik ve giyinimini kuşanımını bilmeyen topluluk sana çokca katılıyorum o yahudi Hristiyan diye sevmediğimiz kişiler Suriyeli ve Afgan sapıklar pisliklerden daha iyi daha modern daha giyinişine kuşanımına önem veren kişilerdir bazı arkadaşlar buna karşı çıkacak farklı bir fikir belirtecek ama tüm fikirlere kapalıyım çünkü Suriyeli ve Afgan'ları gördüğüm sürece araplara karşı tiksintim geldi hepsi pis sapık ruhlu kişiler daha geçenlerde gene birine sapıklık yapmışlar yazıklar olsun. Afgan sapık trende kadınları videoya çekti. Yüksek hızlı sapık

Yalnız yahudilerin dindar kesimleri bizim bu Suriyeli Afgan'lardan daha beter hocam.

Geri
Yukarı