İsrail filistin savaşında son durum ne?

Öncelikle, önceki mesajlarınızda "bu düşmanlığı bilmiyorum olabilir" diyerek uzatmamıştınız şimdi nerden geldi aklınıza bilmiyorum ama olsun. Size göre geçmiş geçmişte kalmış olabilir ama bu beni ilgilendirmiyor. Ayrıca tartışma yok, siz 4 mesajdır aynı şeyleri tekrarlayıp "haksız mıyım" diyorsunuz zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gibi bir çok olay var, ben hangi birini atayım bilemedim. Buradan hareketle çok değil biraz araştırırsanız daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Şu anki Filistin hükümetinin yaptıklarını söylesek "Filistin hükümeti, Hamas ayrı" diyeceksiniz ondan hiç söylemiyorum bile.
Kardeşim aynı şeyi söylüyorum. Batı şeria hğkumeti farklı. Ben Gazze hükumetinden bahsettim. Eğer yazımı okuduysan. Hamas hükumetinden bir Türk düşmanlığı gmsterir misin dedim.

Kardeşim aynı şeyi söylüyorum. Batı şeria hğkumeti farklı. Ben Gazze hükumetinden bahsettim. Eğer yazımı okuduysan. Hamas hükumetinden bir Türk düşmanlığı gmsterir misin dedim.
Hayır, "Hamas'ın Türklere karşı bir düşmanlığını gösterir misin" demediniz. "Filistin halkının Türklere karşı bir düşmanlığını gösterirmisin" dediniz. Ayrıca Hamas'ın Türklere karşı düşmanlığı konusundaki cevabı da az önce vermiştim. Araplara göre şu anda durum "denize düşen yılana sarılır" mantığıyla işliyor ve Türklerden yardım istiyorlar.

Hayır, "Hamas'ın Türklere karşı bir düşmanlığını gösterir misin" demediniz. "Filistin halkının Türklere karşı bir düşmanlığını gösterirmisin" dediniz. Ayrıca Hamas'ın Türklere karşı düşmanlığı konusundaki cevabı da az önce vermiştim. Araplara göre şu anda durum "denize düşen yılana sarılır" mantığıyla işliyor ve Türklerden yardım istiyorlar.
O videoyu attıktan önceki yazımı okur musun bir daha?
20231110_074001.jpg

Bu o videoyu attıktan önceki mesajım. Herhangi bşr şeyi değiştirmedim mesajda.

Son düzenleme:
O videoyu attıktan önceki yazımı okur musun bir daha?
Eki Görüntüle 2009100
Bu o videoyu attıktan önceki mesajım. Herhangi bşr şeyi değiştirmedim mesajda.
Anladım, siz Gazze'deki halkla Hamas'ı bir görüyorsunuz. Bu da sizi gülünç duruma düşürüyor. Neyse kendiniz çalar kendiniz oynarsınız bu konularda. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı