İsrail Gazze'ye 300'ün üzerinde hava saldırısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pilot olabilirsem bombaları İsrail'e atma fikri, çık aklımdan.

Benim Mehmetçiğimi orada şehit verdirmesinler de ondan korkuyorum, Araplardan da en az Yahudiler kadar nefret ederim, Mescidi Aksa'ya üzülüyorum sadece.

Karşılık vermesi gayet doğal fakat suçlunun, İsrail olduğunu düşünüyorum Filistin'e bulaşmadan duramıyor maalesef. Ama suç Hükümet denilen Hamas'ta, Filistin'i satıyorsun şimdi de satılan ülkeyi korumak için bombalıyorsun çok mantıksız.

Pilot olunca oyunlardaki gibi siz istediğiniz yere atmıyorsunuz, emir gelmesi lazım.
Şaka yapıyorum, biliyorum atamadığımızı. İsrail'in Filistin'e neden saldırdığını bile bilmiyorum.

Savaşmadan kimse bilemez bunu. Mesela Çanakkale her türlü üstün olan düşmanlara karşı muhteşem zafer.

Degil.

😑
Benim 21 yaşındaki gencim intihar ederken neredeydiniz? Benim kahvecim, arkadaşım intihar etti. Onlar mı daha önemli? Daha 2 hafta önce 9. kattan adam atladı. "yeter artık çocuklarıma bakamıyorum o zaman baba olmama ne gerek var" diyerek kendini yaktı. Benim vatandaşım pazardan biber topluyor . Elin Filistin'lisine ses çıkaracağınıza gidin bunlara ses çıkarın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı