İsrail Gazze'ye kara harekâtını başlatmış bulunmakta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz yine dua ediyoruz Allahtan yardım dileniyoruz. Peki sayın arkadaşlarım, kardeşlerim neden devlet buna el atmıyor? Neden? Evet zamanın da bizi kaç kere arkamızdan vurdular ancak atalarının yaptığı yanlışı torunlarından bulmamalıyız.

Evde oturan Hasan'ın, Hüseyin'in, Necla Abla'nın, Şevki Amca'nın vs bu konu hakkında yapabileceği hiçbir şey yok. Aynı bizim gibi.
Oturur ağlarsın kendini parçalarsın o kadar. Sesini duyuramazsın. Bu ülkede sesini duyuramazsın.
Dua etmek de hiçbir işe yaramaz. Şu ana kadar ne zaman işe yaradığını gördünüz? Ben görmedim.

Herkes de yanında olmalıyız, üzülüyoruz falan yazmış. Boş laflar hocam bunlar, boş. Eldeki yara yarasıza duvar deliği.
Düzelmiyor hocam bu acılar. Ben de kendimi paralıyorum ama işe yaramıyor. Yolu yok galiba.

Senin ateist biri olduğunu zaten biliyoruz eğer ateist isen ateistliğini bileceksin saygı duyacaksın yoksa defol git buradan !

Evde oturan Hasan'ın, Hüseyin'in, Necla Abla'nın, Şevki Amca'nın vs bu konu hakkında yapabileceği hiçbir şey yok. Aynı bizim gibi.
Oturur ağlarsın kendini parçalarsın o kadar. Sesini duyuramazsın. Bu ülkede sesini duyuramazsın.
Dua etmek de hiçbir işe yaramaz. Şu ana kadar ne zaman işe yaradığını gördünüz? Ben görmedim.

Herkes de yanında olmalıyız, üzülüyoruz falan yazmış. Boş laflar hocam bunlar, boş. Eldeki yara yarasıza duvar deliği.
Düzelmiyor hocam bu acılar. Ben de kendimi paralıyorum ama işe yaramıyor. Yolu yok galiba.

Öyle hocam öyle de kanıma çok dokunuyor be. Nasıl cevap vereyim bilemedim çok haklısın kardeşim de. Bir umuttur dua, Allaha rahmet etmektir, biz duamızı edelim belki bir işe yarar kardeşim belli mi olur.

Seni daha önce dinimize hakaret eden birinin mesajını beğenirken görmüştüm.
Dualarımız tüm kardeşlerimizle !
Seninle tartışmayalım dinimiz konusunda eğer ki sevmiyorsan çeneni kapalı tutarsan mutlu olurum. Bu konusma burda kapansın lütfen. Konu sapmasın.

Senin ateist biri olduğunu zaten biliyoruz eğer ateist isen ateistliğini bileceksin saygı duyacaksın yoksa defol git buradan !

Kardeşim sakin ol hır, gür çıkmasın niyetim sizi bir birinize düşürmek değil sadece eğer atesitse bile arkadaş böyle davranmamalıyız. En başın da insandır. Galiba dediğini biraz yanlış anlamışsınız.

Biz bu kadar güçsüz bir ülkemiyiz gerçekten? Sesimizi çıkartamıyoruz? Hadi biz çıkartamıyoruz neden o kadar " Dünya lideri " insanlar bir şey yapmayıp sadece izlemekle yetiniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı